Strona główna 0_Slider Mistrzowie parkowania

Mistrzowie parkowania [FOTO]

3

Jak pokazują przykłady utrwalone przez czytelników, spora część kierowców trwa w niezmiennej wierze w nadprzyrodzone umiejętności pieszych, a zwłaszcza rodziców wiozących pociechy w wózkach.

Nie pomaga piętnowanie, akcje mandatowe straży miejskiej czy policji. Wciąż powtarzają się przykłady zastawiana całych chodników i zmuszania tym samym pieszych do wchodzenia na jezdnię. Nie brak też kierowców, którzy za nic mają znaki drogowe, z kolei kolejna grupa gdyby mogła, po zakupy wjeżdżałaby do sklepów.

Zdjęcia nadesłane przez czytelników zostały wykonane w Świdnicy i Świebodzicach:

Ul. Bolesława Chrobrego w Świebodzicach:


Ul.Henryka Pobożnego Świdnica:


Ul. Kliczkowska:


Parking dyskontu, ul. Przemysłowa w Świdnicy:

Ul.Riedla:


Ul. Rzeźnicza:


Ul. Teatralna:

Przypominamy, że  art. 97 § 1 pkt 3 Kodeksu postępowania w sprawach o wykroczenia wprowadza możliwość nakładania grzywien w drodze mandatu karnego, gdy popełnienie wykroczenia ujawniono jako materiał zarejestrowany na urządzeniach technicznych należących do obywateli (telefony, kamery, rejestratory jazdy). Wystarczy opisane zdjęcie (z podaną datą i miejscem wykonania) lub film przekazać lub przesłać do straży miejskiej lub na policję. Należy podać swoje imię i nazwisko. Zgłaszający musi liczyć się z tym, że może zostać powołany na świadka. Adres e-mail świdnickiej straży miejskiej:  [email protected] 

Na zdjęcia do cyklu “Mistrzowie parkowania” czekamy WYŁĄCZNIE pod adresem [email protected]. Proszę dopisać, gdzie zostało wykonane zdjęcie.

/opr. asz/

Poprzedni artykułPrzednia zabawa podczas IV Balu Piłkarza [AKTUALIZACJA – 101 ZDJĘĆ]
Następny artykułKto zostanie sołtysem?