Strona główna Kultura Malowane miedzią prezenty na Dzień Kobiet

Malowane miedzią prezenty na Dzień Kobiet

0

Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet postanowiliśmy stworzyć ofertę dla chłopców i mężczyzn, którzy zamiast czekoladek oraz kwiatów, chcą podarować swoim kobietom coś unikatowego! – Fundacja Inicjatywa B zaprasza dzieci i młodzież na warsztaty malowania miedzią.

Celem warsztatów jest wykonanie unikatowych obrazów artystycznych, które później zostają „utrwalone” na płytce obwodów drukowanych typu PCB. Po wykorzystaniu technik z pogranicza elektroniki, linorytu i plastyki, przyjdzie pora na oprawę powstałych laurek w stylowe drewniane „ramki”.

Podczas zajęć na płytki o wymiarach 10 cm x 15 cm, przeniesiemy autorskie lub przygotowane przez organizatora projekty, następnie powstałą pracę poddamy obróbce chemicznej, w której miedź „osadzi się” na powstałym obrazku tworząc w ten sposób wyjątkowy obrazek.

Aby wziąć udział w wydarzeniu: Warsztaty malowania miedzią, należy wysłać zgłoszenie na adres: [email protected] W treści wiadomości prosimy podać: imię i nazwisko, wiek oraz numer telefonu.

Warsztaty przeznaczone są dla osób w wieku od 12 do 65 lat. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc jest ograniczona do 15 osób. Organizator zapewnia wszystkie niezbędne materiały. W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt.

Organizatorem projektu jest: Fundacja Inicjatywa B. Wsparcie organizacyjne: Agencja Reklamowa GEOSPACE. Sponsorami wydarzenia są: Kwiaciarnia – Anna Jakubowska-Semik oraz Ewa Góźdź – Radna Rady miejskiej w Żarowie

Miejsce: Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Żarowie
Adres: 58-130 Żarów, ul. Piastowska 10A
Sala: Świetlica szkolna (parter)
Data: 02.03.2019
Godzina: 10:00-12:00
Wstęp: 10,00 zł / osobę
Limit miejsc: 15 osób

Poprzedni artykułRozryta Franciszkańska zostaje na dłużej?
Następny artykułBrawurowa ucieczka z narkotykami