Mariaż klasyki z lżejszymi gatunkami muzycznymi zdominuje kolejny koncert zimowy, na który zapraszają Fundacja Chorda Auxit i Świdnicki Ośrodek Kultury. Początek dzisiaj, 1 lutego o godzinie 18.00 w sali teatralnej ŚOK. Wstęp wolny.

Goszczący wiosną 2017 roku na festiwalu „Nowowiejski-Świdnica-Organy” Chór Kameralny „Ad Libitum” pod dyrekcją Izabelli Zieleckiej-Panek z Cieszyna ponownie zawita w Świdnicy, tym razem z programem w innym, mniej klasycznym wydaniu. W programie muzyka świąteczna, jazzowa i karnawałowa.
Partnerem wydarzeń jest Fundacja PZU oraz Miasto Świdnica, a patronatem honorowym objęli je Prezydent Świdnicy oraz Biskup diecezji wrocławskiej Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w RP.






![Oszust ze sporą gotówką w bieliźnie. Wyłudzał pieniądze od seniorów metodą „na wypadek” [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/01/page-28-100x75.jpg)

![Cztery osobowości jazzu i jeden koncert. W Świdnicy zagra European Jazz Collective [KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/01/European-Jazz-100x75.jpg)
![Lokalna historia i ciekawostki w najnowszym 52. „Roczniku Świdnickim” [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/01/52-Rocznik-Swidnicki-2026.01.13-1-100x75.jpg)