Strona główna 0_Slider Dolnośląscy pracodawcy balowali w Starej Kopalni

Dolnośląscy pracodawcy balowali w Starej Kopalni [FOTO]

0

Już po raz drugi Dolnośląscy Pracodawcy podjęli się organizacji balu, tym samym kontynuując i rozszerzając formułę Spotkań Noworocznych, organizowanych od 25 lat przez związek. W sobotni wieczór nie zabrakło atrakcji oraz licznych gości z regionu.

Impreza skierowana była przede wszystkim do środowiska biznesowego, właścicieli firm i kadry zarządzającej oraz do szerokiego grona pracodawców z całego Dolnego Śląska. W poprzedniej edycji Balu Dolnośląskich Pracodawców, zorganizowanego w Zamku Książ, uczestniczyło ponad 150 osób. Tym razem, w Starej Kopalni w Wałbrzychu, spodziewano się ponad 100 par.

Jak podkreśla Marcelina Palonek, dyrektor biura Dolnośląskich Pracodawców, Regionalnego Związku Pracodawców Konfederacji Lewiatan, bal jest doskonałą okazją do nawiązywania relacji biznesowych oraz integracji środowiska.

Sobotnią imprezę poprowadził Wojciech Błach. W programie przewidziano także recital Juranda Wójcika, finalisty The Voice of Poland oraz pokaz w wykonaniu Szkoły Tańca „Cordex”. Oprawę muzyczną zapewnił zespół „Pająki”

/mn/

fot. Dariusz Nowaczyński

Poprzedni artykuł10-latek wpadł pod koniowóz
Następny artykułAwaria wodociągu na Kraszowicach