Strona główna Sport Inne Wygrali po raz szósty z rzędu!

Wygrali po raz szósty z rzędu!

0

Niezwykle dobrze w ostatnich tygodniach spisują się trzecioligowi koszykarze IgnerHome Polonii Świdnica. Biało-zieloni odnieśli szósty triumf z rzędu, pokonując na wyjeździe zawodników WKS-u Śląsk Wrocław.

Świdniczanie wygrali we Wrocławiu w sposób pewny i zdecydowany. Podopieczni Pawła Domaradzkiego byli lepsi w każdym elemencie koszykarskiego rzemiosła, wygrywając wszystkie cztery kwarty. Do przerwy goście prowadzili 32:21, ale po zmianie stron nie zamierzali zwalniać tempa, doprowadzając do nerwowej końcówki. Wygrana trzecia odsłona w stosunku 20:11 w zasadzie wyłoniła już triumfatora tego spotkania. Przed ostatnią ćwiartką nasi koszykarze prowadzili bowiem już różnicą 20 „oczek”. Po końcowej syrenie na tablicy wyników było ostatecznie 72:51 dla IgnerHome Polonii Świdnica. To szóste zwycięstwo z rzędu polonistów. Bilans 10 wygranych i 6 przegranych plasuje nas obecnie na 5. miejscu w tabeli III ligi.

WKS Śląsk Wrocław – IgnerHome Polonia Świdnica 51:72 (16:22, 5:10, 11:20, 19:20)

Polonia: Kaczmarczyk 16, Sieńko 16, Otręba 10, Makarczuk 9, Kołaczyński 6, Kaczuga 4, Słobodzian 4, Chodor 3, Kłyż 2, Ozga 2, Biernat, Okraszewski.

Poprzedni artykułZnamy plan sparingowy piłkarzy Dabro-Bau Polonii Stali Świdnica
Następny artykułŚwiebodzice postawią na połączenie z Wałbrzychem i darmową komunikację?