Strona główna 0_Slider Tragedia w Lutomi Górnej. Nie żyją dwie kobiety i 21-latek

Tragedia w Lutomi Górnej. Nie żyją dwie kobiety i 21-latek [AKTUALIZACJA]

4

Ciała trzech osób zostały odnalezione w jednym z domów w Lutomi Górnej. Trwa wyjaśnianie okoliczności ich śmierci. Na miejscu pracują śledczy. Nie żyją matka i syn oraz kobieta, której tożsamość jeszcze jest w trakcie potwierdzania.

Służby zostały zaalarmowane w środę, około godziny 16.00. Na miejsce skierowano zespół pogotowia ratunkowego, któremu asystowali strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej. Wezwano także policję. Do Lutomi jedzie również prokurator rejonowy.

Magdalena Ząbek z KPP w Świdnicy potwierdza, że w jednym z budynków zostały ujawnione zwłoki trzech osób.

Prawdopodobnie doszło do podwójnego zabójstwa dwóch kobiet i samobójstwa mężczyzny.

AKTUALIZACJA

Jak informuje prokurator rejonowy Marek Rusin, w budynku w Lutomi Górnej zostały znalezione zwłoki trzech osób. Dwie kobiety, 56-letnia i około 40-letnia, miały rany kłute i tłuczone. 21-letni mężczyzna syn 56-latki, powiesił się. Prokuratura jest w trakcie potwierdzania tożsamości około 40-letniej kobiety. Śledztwo prowadzone jest w kierunku zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem, niewykluczone jest także tzw. samobójstwo rozszerzone. Na ten moment prokurator nie podaje możliwych przyczyn tragedii. Na jutro i piątek zaplanowano sekcje zwłok.

/mn/

Poprzedni artykułZmiany w przechowywaniu akt pracowniczych. Krócej i elektronicznie
Następny artykułŚwiatełko dla prezydenta Adamowicza w Świebodzicach