Strona główna 0_Slider Pierwsze w tym roku Kino na Szpilkach z filmem Kogel Mogel 3...

Pierwsze w tym roku Kino na Szpilkach z filmem Kogel Mogel 3 [KONKURS]

0

Kino Na Szpilkach powraca w Nowym Roku! Już w czwartek 24 stycznia o godz. 18.00 świdnickie CINEMA 3D zaprasza wszystkie panie na pierwszą w 2019 roku edycję imprezy z mnóstwem atrakcji i ze specjalnym, przedpremierowym pokazem filmu „Miszmasz czyli Kogel Mogel 3”.

Pierwsza edycja popularnej imprezy dla pań rozpocznie się od tradycyjnej lampki szampana na holu kina. Przez cały wieczór czeka na uczestniczki wydarzenia mnóstwo zabawy i uśmiechu. Nie zapominamy też, że nowy rok to nowe wyzwania! Aby im sprostać, jak zawsze z pomocą nadciągają partnerzy wydarzenia.

Zdecydowanie przydatne na nadchodzący karnawał będą porady o najnowszych trendy w makijażu za sprawą Studio Lumaki. W dziedzinie fryzur przyda się niewątpliwie rozmowa z Wiatrowską Pracownią Fryzur. A kiedy już dowiemy się, co modne będzie w tym sezonie jeśli chodzi o makijaż i włosy, to o tym jak ważny będzie dobór kosmetyków przypomni pani Jolanta Konarzewska z firmy AVON. Cały wachlarz produktów i usług kosmetycznych zaprezentuje także firma Souvre.

Na pewno większość z nas ma również noworoczne postanowienia związane np. ze zdrowym trybem życia. Z pomocą i poradami dietetycznymi przybędzie Agnieszka Kwiatkowska z CalorEat, a o kondycję fizyczną zadba Centrum Formy 58100. Na szczęście będzie także i czas na relaks. Do swojego gabinetu na szereg masaży i zabiegów pielęgnacyjnych zaprosi Studio Urody Fanaberia. A jak wypoczynek to i nie może zabraknąć wyjątkowego miejsca w Górach Sowich jakim jest bez wątpienia Strefa SPA Pałacu Jugowice. Jeśli któraś z pań rozważała także w nowym roku zmiany na ścieżce zawodowej, to warto będzie poznać propozycję oferty Centrum24Opieka.

Podczas najbliższego Kina Na Szpilkach wszystkie panie będą mogły także zobaczyć i poznać jak działa maszyna analizująca naszą cerę i dlaczego dbanie o nią jest tak ważne. Dowiemy się również nieco więcej na temat bardzo popularnej i równocześnie bardzo ważnej – ekologii – w aspekcie dbania o dom. Nie zabraknie również zabaw z atrakcyjnymi nagrodami. Oprócz voucherów na masaże, sesji fotograficznych, zaproszeń czy zestawów kosmetyków będzie można wygrać także całoroczny bilet upoważniający do wejść na wszystkie Kina Na Szpilkach w 2019 roku! Na deser natomiast specjalny, przedpremierowy pokaz kontynuacji legendarnej komedii z przed lat czyli „Miszmasz czyli Kogel Mogel 3”.

Opis filmuGłówna bohaterka Kasia (Grażyna Błęcka-Kolska) nadal mieszka we wsi Brzózki i walczy z niechcianym zalotnikiem Staszkiem Kolasą. Do Polski wraca niespodziewanie jej syn Marcin (Nikodem Rozbicki) i od razu wpada w kłopoty. Chłopak ma pomysł na niecodzienny biznes… W tym czasie w Warszawie w rodzinie Wolańskich wybucha kryzys. Wolańska (Ewa Kasprzyk) – celebrytka i słynna sekstrenerka – wydaje kontrowersyjną książkę. Jej bliscy – mąż (Zdzisław Wardejn) i córka Agnieszka (Aleksandra Hamkało) – buntują się i uciekają z domu. Postanawiają najpierw odwiedzić Piotrusia (Maciej Zakościelny), który dziś wiedzie wygodne życie u boku żony Marleny (Katarzyna Skrzynecka). Następnie ruszają w nieznane, a finał tej wycieczki znów przejdzie do legendy!

Bilety do nabycia w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl

Wygraj zaproszenie!

Dla naszych Czytelników mamy jedno podwójne zaproszenie na pierwsze w 2019 roku Kino na Szpilkach. By je zdobyć należy w przesłanym na adres [email protected] mailu odpowiedzieć na pytanie: Jakie tytuły nosiły dwie poprzednie części filmu „Miszmasz czyli Kogel Mogel 3”? Mail powinien zawierać także imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu oraz zgodę na przetwarzanie danych w związku z konkursem. Na odpowiedzi czekamy do 21 stycznia do południa. Laureat zostanie poinformowany o zwycięstwie telefonicznie. Powodzenia!

/materiały nadesłane/

Poprzedni artykułPechowa latarnia. Najpierw złamana, teraz rozkradziona
Następny artykułPolsko-czeska obsada sobotniego turnieju