Zaczynamy głośne granie z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Już dziś rozpocznie się wiele atrakcji, a także licytacje w Galerii Świdnickiej. Kolejne orkiestrowe wydarzenia w Świdnicy zaplanowano w niedzielę. To właśnie 13 stycznia odbędzie charytatywna akcja w całej Polsce, ale i poza jej granicami. Zbierane będą kolejne fundusze na ratowanie życia, a dokładnie na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. W tym samym czasie jednak w Polsce zapowiedziano pierwsze masowe wybijanie dzików. Czy nie lepiej po prostu pomagać… z dziką satysfakcją?

Zainteresowanych pracami Pawła komentującego otaczającą nas rzeczywistość przy pomocy swojego ołówka, zapraszamy na facebookowy profil part of smart.
/red./



![Kolizja ambulansu z osobówką w Mrowinach [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/11/page-8-100x75.jpg)

![I po obiedzie [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/11/straz-pozarna-3-—-kopia-100x75.jpg)

![Wyróżnienia dla załogi świdnickiej komendy policji [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/11/433-324497-100x75.jpg)

![Koncert Wiedeński 2 Orkiestry Księżniczek w Szczawnie-Zdroju [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/11/001-100x75.jpg)
![Wyjątkowy koncert Ponad Chmurami z kwartetem smyczkowym wkrótce w Świdnicy. Wygraj zaproszenie! [KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/11/Ponad-Chmurami-z-kwartetem-3-100x75.jpg)