Strona główna 0_Slider „Miszmasz” atrakcji w Kinie na Szpilkach

„Miszmasz” atrakcji w Kinie na Szpilkach [FOTO]

0

Doskonała zabawa w damskim gronie, konkursy z nagrodami, taniec i moc pozytywnej energii. Takie atrakcje przygotowało Cinema 3D w Świdnicy na pierwsze w tym roku Kino na Szpilkach. Nie zabrakło także cennych porad z zakresu dietetyki, kosmetologii czy wizażu. Wisienką na torcie był seans trzeciej części kultowej polskiej komedii – „Miszmasz czyli Kogel Mogel 3”.

Pierwsze w tym roku Kino na Szpilkach cieszyło się dużym zainteresowaniem. Licznie przybyłe panie tradycyjnie rozpoczęły wieczór od rozmów w kuluarach i porad specjalistów w holu Cinema 3D. Uczestniczki mogły dowiedzieć się więcej na temat najmodniejszych fryzur czy najnowszych trenów w makijażu. Nie zabrakło także cennych wskazówek – jak dbać o cerę, zdrowo się odżywiać czy poprawić kondycję. Podczas wydarzenia można było zapoznać się również m.in. z ofertami związanymi z relaksem i wypoczynkiem w wyjątkowych miejscach.

W sali kinowej na gości czekały kolejne atrakcje – konkursy partnerów imprezy, nauka i pokaz tańca, filmowe kalambury i qiuzy z cennymi nagrodami. W zabawach można było wygrać vouchery na masaże, sesje fotograficzne, zaproszenia czy zestawy kosmetyków, ale też całoroczny bilet upoważniający do wejść na wszystkie Kina Na Szpilkach w 2019 roku. Na deser na „szpilkowych” gości czekał specjalny, przedpremierowy pokaz kontynuacji kultowej polskiej komedii z lat 80-tych – „Miszmasz czyli Kogel Mogel 3”.

/AN/
/Zdjęcia: Dariusz Nowaczyński/

Poprzedni artykułDzieci z SP 4 dla świdnickich seniorów
Następny artykułGry bez prądu w Żarowie