Strona główna 0_Slider Mistrzowie parkowania

Mistrzowie parkowania [FOTO]

11

Na chodnikach, na przejściach dla pieszych, na kopertach dla niepełnosprawnych. W walce o dogodne miejsce parkingowe niektórzy kierowcy potrafią zapomnieć, że nie są na świecie sami. Jak co tydzień, część z nich uchwycili na zdjęciach czytelnicy Swidnica24.pl.

Świebodzice, parking przed TESCO, parkowanie bez uprawnień

Plac Grunwaldzki w Świdnicy: Ul. Gdyńska w Świdnicy: Ul. Kliczkowska w Świdnicy:

Ul. Kotlarska w Świdnicy:

Ul. Kozara-Słobódzkiego w Świdnicy:Ul. księcia Bolka Świdnickiego w Świdnicy:  Ul. Szpitalna w Świdnicy: Ul. Żeromskiego w Świdnicy: Przypominamy, że  art. 97 § 1 pkt 3 Kodeksu postępowania w sprawach o wykroczenia wprowadza możliwość nakładania grzywien w drodze mandatu karnego, gdy popełnienie wykroczenia ujawniono jako materiał zarejestrowany na urządzeniach technicznych należących do obywateli (telefony, kamery, rejestratory jazdy). Wystarczy opisane zdjęcie (z podaną datą i miejscem wykonania) lub film przekazać lub przesłać do straży miejskiej lub na policję. Należy podać swoje imię i nazwisko. Zgłaszający musi liczyć się z tym, że może zostać powołany na świadka. Adres e-mail świdnickiej straży miejskiej:  [email protected] 

Na zdjęcia do cyklu “Mistrzowie parkowania” czekamy WYŁĄCZNIE pod adresem [email protected]. Proszę dopisać, gdzie zostało wykonane zdjęcie.

/red./

Poprzedni artykułKilkuset świdniczan zamanifestowało poparcie dla Jurka Owsiaka [FOTO/VIDEO]
Następny artykułChełmiec nie ugrał nawet seta