Strona główna Wydarzenia Strzegom Gdzie staną wypożyczalnie Strzegomskiego Roweru Miejskiego? Mieszkańcy decydują

Gdzie staną wypożyczalnie Strzegomskiego Roweru Miejskiego? Mieszkańcy decydują

0

W związku z planowaną budową sieci infrastruktury rowerowej w gminie Strzegom, lokalni urzędnicy zwrócili się do mieszkańców z prośbą o udział w specjalnie przygotowanej ankiecie. Zebrane informacje zostaną uwzględnione podczas realizacji systemu Strzegomski Rower Miejski.

Stacja roweru miejskiego w Legnicy (zdjęcie ilustracyjne, fot. NextBike)

“Czy budowa stacji rowerowych w mieście spowoduje, że będziesz dojeżdżał do pracy, szkoły lub na zakupy rowerem?”, “czy spowoduje, że będziesz korzystał z roweru miejskiego w czasie wolnym w celach rekreacyjnych?”, “czy system roweru miejskiego pozwoli mieszkańcom na sprawniejsze poruszanie się po mieście?” – to część pytań postawionych mieszkańcom w anonimowej ankiecie. W ramach konsultacji umożliwiono też wskazanie 6 najkorzystniejszych – zdaniem biorących udział w ankiecie – lokalizacji rowerowych wypożyczalni.

Mieszkańcy mogą oddać swój głos za pośrednictwem strony internetowej Urzędu Miejskiego. – Aby móc odpowiedzieć na pytania zawarte w ankiecie, trzeba zalogować się do profilu zaufanego. Jeżeli ktoś nie ma profilu zaufanego, zachęcamy do jego założenia – mówią urzędnicy. Konsultacje potrwają do 31 stycznia 2019 roku.

/UM Strzegom, opr. mn/