Strona główna Zwierzaki Fragles bardzo potrzebuje domu, opieki i spacerów

Fragles bardzo potrzebuje domu, opieki i spacerów

0

Fragles to pies, który od zawsze wiernie służył swojemu opiekunowi. Jego właściciel był osobą żyjącą bardzo skromnie, samotnie. Zawsze byli razem: on i pies. Rozłączyła ich śmierć człowieka… Teraz sympatyczny czworonóg szuka nowego domu.

Po śmierci właściciela, opiekę nad Fraglesem przez pewien czas sprawowała osoba związana z mężczyzną. Niestety, także znalazła się ona w trudnej sytuacji i została zmuszona przekazać psa pod opiekę świdnickiego schroniska. – Nasz podopieczny nie do końca rozumie, co się wydarzyło. Jest radosny, kocha ludzi, ale ciężko mu w warunkach schroniska. Widać, że brakuje mu kontaktu z człowiekiem. Bardzo łaknie przytulania, spacerów. Jest energicznym, miłym psem! – mówią jego obecni opiekunowie z Pogodnej.

Jak mówią, Fragles mieszka obecnie w boksie z suczką i dobrze się dogadują. Zachowuje czystość i nie niszczy pozostawiony sam. Pogoni uciekającego kota. – Fragles bardzo potrzebuje domu. Potrzebuje opieki, spacerów, swojego opiekuna… – apelują pracownicy schroniska.

Z zasadami adopcji podopiecznych świdnickiej placówki dla zwierząt można się zapoznać na jej stronie internetowej.

/FMP Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy, opr. mn/

Poprzedni artykułDlaczego nie ma ludzi na korcie? Wiceprezydent: to nie wpływ ceny
Następny artykuł34-letnia świdniczanka zatrzymana na gorącym uczynku. Próbowała ukraść auto