Strona główna 0_Slider 27. finał WOŚP w Świdnicy. Licytacje trwają!

27. finał WOŚP w Świdnicy. Licytacje trwają! [FOTO/VIDEO]

0

Już kilka tysięcy złotych udało się uzbierać podczas sobotnich aukcji odbywających się w Galerii Świdnickiej. Licytacje oraz inne atrakcje odbywające się w centrum handlowym potrwają do godziny 18.00.

Spośród dotychczas wylicytowanych fantów, sporym powodzeniem cieszyły się torty w kształcie serca przekazane przez Cukiernię KASIA. O jeden z nich walczyli wiceprezydent Świdnicy Szymon Chojnowski oraz radny Lech Bokszczanin. Ostatecznie obaj przekazali na rzecz 27. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy po 500 złotych. Za taką kwotę wylicytowana została także piła łańcuchowa przekazana przez market budowlany Leroy Merlin Świdnica. Za vouchery do restauracji, koszulki WOŚP, szklane anioły przekazane przez Magdalenę i Andrzeja Kucharskich licytujący oferowali po 100-200 złotych. Za 100 złotych sprzedano karykaturę prezydent Beaty Moskal-Słaniewskiej.

O fanty zebrane przez świdnicki sztab WOŚP działający przy Świdnickim Ośrodku Kultury oraz Galerię Świdnicką będzie można powalczyć do godziny 18.00. Z listą przedmiotów wystawionych na licytację można się zapoznać we wczorajszej zapowiedzi.

Licytacje odbywają się także za pośrednictwem serwisu aukcyjnego Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Można tam wylicytować m.in. voucher na weekend w hotelu Barokowy Zakątek, voucher dla 2 osób na Festiwal Bachowski 2019, czy też lot zapoznawczy samolotem z instruktorem.

Michał Nadolski
[email protected]

Poprzedni artykułŚwidnickie lodowisko zapleczem dla dolnośląskich hokeistów?
Następny artykułPokonali „Miedziowych” po rzutach karnych [FOTO]