Strona główna Wydarzenia Wiodący producenci sprzętu wędkarskiego

Wiodący producenci sprzętu wędkarskiego

0

Podstawą skutecznego i satysfakcjonującego połowu, niezależnie od tego, czy profesjonalnego czy tylko amatorskiego, jest dobór odpowiedniego sprzętu wędkarskiego. W jaki sposób wybrać dobre wyposażenie? Warto zainwestować w sprawdzone, niezawodne marki i dobrych producentów, którzy od lat funkcjonują na wędkarskim rynku. Należą do nich – Fox, Jaxon i Madcat.

Fox

Jednym z wiodących producentów sprzętu wędkarskiego na świecie jest wywodzący się z Wielkiej Brytanii Fox International, a pierwszym produktem wędkarskim wprowadzonym przez firmę na rynek była metalowa miarka wędkarska. Dziś wędkarze preferujący techniki spinningową, odległościową czy gruntową znajdą tu wszystko, czego dana technika wymaga, w bardzo dobrej jakości. Fox jest także wiodącym producentem na rynku karpiowym – wszystko dzięki opartym na innowacyjnych rozwiązaniach, tworzonym przez wędkarzy akcesoriom, np. sygnalizatorom brań FOX, ułatwiającym wędkowanie.

Jaxon

Istniejąca od ponad 30 lat firma Jaxon, to jeden z największych producentów sprzętu wędkarskiego w Europie Centralnej. Ofertę kieruje do wszystkich wędkarzy poszukujących dobrej jakości sprzętu i akcesoriów w konkurencyjnych cenach. Każdy produkt marki Jaxon, przed trafieniem do sprzedaży, przechodzi szereg specjalistycznych testów. Prócz sprzętu sygnowanego logo Jaxon, w ofercie znajdziemy także inne renomowane marki, m.in. oferująca wędkarskie akcesoria włoska firma Stonfo, węgierski Carp Zoom specjalizujący się w przynętach i zanętach czy wywodzący się z Japonii Owner, z bogatą ofertą profesjonalnych żyłek i haczyków.

Madcat

„Wściekły sum”, bo tak brzmi nazwa tłumaczona na język polski, to część niemieckiej firmy D.A.M, specjalizująca się w sprzęcie do połowu wyłącznie tego gatunku ryb. W ofercie znajdziemy wszystko, czego potrzeba do połowu sumów – od specjalistycznych wędzisk po ubrania wędkarskie. Madcat oferuje także szereg akcesoriów przydatnych podczas długich zasiadek sumowych, m.in. namioty, pontony i asortyment biwakowy. Logo Madcat jest rozpoznawalne wśród profesjonalnych sumiarzy przede wszystkim dzięki jakości i wytrzymałości sprzętu – kołowrotki są testowane bezpośrednio w siedliskach rekordowej wielkości sumów, np. w rzece Ebro, a wytrzymałe wędziska potrafią uciągnąć samochód.

Z roku na rok wymagania wędkarzy rosną – priorytetem jest jakość, skuteczność, ale i innowacyjność rozwiązań. Warto sięgać zatem po sprzęt tych producentów, którzy konsekwentnie budują swój wizerunek na rynku. Dzięki nim możemy mieć pewność, że inwestujemy w niezawodność.

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułTyle samo czyli mniej. Finansowanie szpitala na 2019 rok
Następny artykułSylwestrowa Noc Filmowa w Cinema3D [ROZWIĄZANIE KONKURSU]