Strona główna Wydarzenia Sylwester na Wielkiej Sowie

Sylwester na Wielkiej Sowie

1

Bez fajerwerków, ale za to w doborowym towarzystwie i wśród przyrody po raz kolejny zaplanowano Sylwestra na Wielkiej Sowie. Na szczycie będziemy mogli zrobić ognisko, a także wejśc na wieżę widokową. Ilość miejsc nieograniczona, a wstęp oczywiście bezpłatny.

Nie masz pomysłu na Sylwestra? Lubisz spędzać czas na świeżym powietrzu? Przyjdź i spędź ten wieczór wśród osób, które mają podobne upodobania. Dla wszystkich chętnych na szczycie Wielkiej Sowy będzie przygotowane drewno na ognisko oraz otwarta wieża widokowa. Zapraszamy i życzymy śnieżnej zabawy – zachęcają organizatorzy – Nadleśnictwo Świdnica oraz gmina Pieszyce.

Na szczycie nie będzie można robić pokazu sztucznych ogni. – Jest tylko jedna prośba – nie puszczajmy fajerwerków. Nie straszmy zwierząt i nie stwarzajmy tym samym zagrożenia pożarowego – dodają organizatorzy.

Noc sylwestrowa na Wielkie Sowie ma trwać od godz. 22.00 do 1.00 już w nowym – 2019 – roku. O godz. 23.00 tradycyjnie w kaplicy górskiej rozpocznie się sylwestrowa msza św. pod przewodnictwem świdnickiego biskupa Ignacego Deca.

/oprac. AN/
/materiały: Nadleśnictwo Świdnica/

Poprzedni artykułMistrzowie parkowania [FOTO]
Następny artykułFEN 23: Widowiskowe walki coraz bliżej! [ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU]