Strona główna 0_Slider Rekordowy bazarek dla zwierzaków

Rekordowy bazarek dla zwierzaków

0

400 fantów i kilkudziesięciu zaciekle licytujących. Mikołajkowy bazarek dla świdnickich bezdomniaków okazał się sukcesem. Konto Fundacji Mam Pomysł zasili 8 060 zł. Wszystkie pieniądze zostaną przeznaczone na leczenie psów i kotów ze schroniska dla bezdomnych zwierząt przy ul. Pogodnej w Świdnicy.

Bazarki są jedną z wielu akcji, podczas których zbierane są datki lub dary dla zwierząt, trafiających do świdnickiego schroniska. Dzięki opiece pracowników i wolontariuszy przeważająca większość psów i kotów po leczeniu i socjalizacji trafia do nowych, dobrych domów. Często jednak odratowanie czworonogów jest bardzo kosztowne i środki pozyskiwane z dotacji nie wystarczają na operacje, leki, czy specjalistyczna karmę. Dzięki wsparciu świdniczan i mieszkańców całego powiatu świdnickiego udaje się łatać budżetowe dziury.

W bazarku wzięli udział liczni darczyńcy, którzy ofiarowali swoje książki, zabawki, przedmioty dekoracyjne, biżuterię czy usługi. O niektóre przedmioty toczył się prawdziwy bój! W przygotowanie bazarku ogrom pracy włożyli wolontariusze, którzy zorganizowali akcję na fb, a teraz mozolnie pakują wszystkie fanty.

Kto nie zdążył wziąć udziału w mikołajkowym bazarku, w każdej chwili może wspierać schronisko poprzez datki na konto Fundacji Mam Pomysł nr 07 1750 0012 0000 0000 3089 1082, przekazać karmę, koce, materacyki, zabawki dla zwierząt czy wreszcie oferować to, co najcenniejsze – dom i opiekę dla psa lub kota.

/asz/

Poprzedni artykułPogromca Polaków rywalem „Chińczyka” [VIDEO]
Następny artykułJarmark bożonarodzeniowy rozpoczęty [FOTO]