Strona główna Sport Siatkówka Powtórzyć wynik z pierwszej rundy

Powtórzyć wynik z pierwszej rundy

0

Siatkarki MKS-u Polonia Świdnica czeka kolejny derbowy pojedynek w ramach rozgrywek grupy trzeciej II ligi. Już w najbliższą sobotę, 15 grudnia podopieczne Magdaleny Sadowskiej zagrają na wyjeździe z Impelem Wrocław. 

Biało-zielone chciałyby z pewnością powtórzyć rezultat z pierwszej części sezonu zasadniczego, kiedy to odniosły zwycięstwo. Mecz w hali na osiedlu Zawiszów był jednak zacięty i zakończył się dopiero po pięciosetowej batalii. Po nie najgorszym początku sezonu, ostatnio wrocławiankom wiedzie się znacznie słabiej, a ostatnie punkty nasze najbliższe rywalki zdobyły 3 listopada (1 “oczko”), kiedy to uległy 2:3 PLKS-owi Pszczyna. Jedyną wygraną w tym sezonie zanotowały w 2. kolejce, pokonując 3:1 Amber Kalisz. W swoim dorobku mają także 12 porażek. Impelki z 6 punktami zamykają ligową stawkę, plasując się na 11. lokacie. Świdniczanki z 15 punktami (5 wygranych i 7 przegranych) znajdują się z kolei na 7. miejscu.

Mecz 15. kolejki grupy trzeciej II ligi pomiędzy Impelem Wrocław a MKS-em Polonia Świdnica zaplanowano na sobotę, 15 grudnia – godz. 19.00 (hala sportowa przy ulicy Chełmońskiego we Wrocławiu).

Zapowiedź 15. kolejki:
Płomień Sosnowiec – MKS II Dąbrowa Górnicza
Jedynka Siewierz – Amber Kalisz
PLKS Pszczyna – Sobieski Oława
Impel Wrocław – Polonia Świdnica
KS Olimpia Jawor – Częstochowianka Częstochowa
TKS Tychy – pauza