Strona główna Sport Piłka nożna O wygraną powalczą piłkarze z rocznika 2007

O wygraną powalczą piłkarze z rocznika 2007

0

Przed nami ostatni w tym roku turniej piłkarski dla dzieci z cyklu JAKO Polonia-Stal Świdnica Cup 2018/2019. Tym razem w hali sportowej w Witoszowie Dolnym zaprezentują się zawodnicy z rocznika 2007. Turniej zaplanowano na sobotę, 15 grudnia, start o 8.30. 

Grupa A: 
1. Polonia-Stal I Świdnica
2. AP 13 Świdnica
3. AP I Dzierżoniów
4. Olympic Wrocław
5. Orlik Łagiewniki

Grupa B:
1. Polonia-Stal II Świdnica
2. AP Świdnica
3. AP II Dzierżoniów
4. Orlik Kłodzko
5. Silesia Żarów

Terminarz:
1. GR. A: godz. 8.30 – Polonia-Stal I Świdnica – AP 13 Świdnica
2. GR. B: godz. 8.45 – Polonia-Stal II Świdnica – AP Świdnica
3. GR. A: godz. 9.00 – AP I Dzierżoniów – Orlik Łagiewniki
4. GR. B: godz. 9.15 – AP II Dzierżoniów – Silesia Żarów
5. GR. A: godz. 9.30 – Polonia-Stal I Świdnica – Orlik Łagiewniki
6. GR. B: godz. 9.45 – Polonia-Stal II Świdnica – Silesia Żarów
7. GR. A: godz. 10.00 – Olympic Wrocław – AP 13 Świdnica
8. GR. B: godz. 10.15 – Orlik Kłodzko – AP Świdnica
9. GR. A: godz. 10.30 – Olympic Wrocław – Orlik Łagiewniki
10. GR. B: godz. 10.45 – Orlik Kłodzko – Silesia Żarów
11. GR. A: godz. 11.00 – AP I Dzierżoniów – Polonia-Stal I Świdnica
12. GR. B: godz. 11.15 – AP II Dzierżoniów – Polonia-Stal II Świdnica
13. GR. A: godz. 11.30 – AP I Dzierżoniów – Olympic Wrocław
14. GR. B: godz. 11.45 – AP II Dzierżoniów – Orlik Kłodzko
15. GR. A: godz. 12.00 – AP 13 Świdnica – Orlik Łagiewniki
16. GR. B: godz. 12.15 – AP Świdnica – Silesia Żarów
17. GR. A: godz. 12.30 – Polonia-Stal I Świdnica – Olympic Wrocław
18. GR. B: godz. 12.45 – Polonia-Stal II Świdnica – Orlik Kłodzko
19. GR. A: godz. 13.00 – AP 13 Świdnica – AP I Dzierżoniów
20. GR. B: godz. 13.15 – AP Świdnica – AP II Dzierżoniów
21. Godz. 13.30: Półfinał: I m. GR A – II m. GR B
22. Godz. 13.45: Półfinał: II m. GR A – I m. GR B
23. Godz. 14.00: Mecz o 9. miejsce
24. Godz. 14.15: Mecz o 7. miejsce
25. Godz. 14.30: Mecz o 5. miejsce
26. Godz. 14.45: Mecz o 3. miejsce
27. Godz. 15.00: Mecz o 1. miejsce