Na chodnikach, ścieżkach rowerowych, a nawet na środku jezdni. W walce o dogodne miejsce parkingowe niektórzy kierowcy potrafią zapomnieć, że nie są na świecie sami. Jak co tydzień, część z nich uchwycili na zdjęciach czytelnicy Swidnica24.pl.
Świdnica, ul. Komunardów:
Świdnica, ul. Bolka Świdnickiego:
Świdnica, ul. Grodzka:
Świdnica, ul. Strzegomska:
Świdnica, ul. Zygmuntowska:
Żarów, ul. Mickiewicza:
Świebodzice, ul. Odnowiciela:
Świdnica, ul. Długa:
Świdnica, ul. Leśna:
Świdnica, pl. Grunwaldzki:
Świdnica, ul. Kozara-Słobódzkiego:
Świdnica, ul. Wrocławska:
Świdnica, ul. Riedla:
Na zdjęcia do cyklu „Mistrzowie parkowania” czekamy WYŁĄCZNIE pod adresem [email protected]. Proszę dopisać, gdzie zostało wykonane zdjęcie. Jeśli czytelnicy uważają, że podczas parkowania uwiecznionego na zdjęciu zostały złamane przepisy i oczekują ukarania kierowców, mogą zdjęcia i informację o niezgodnym z przepisami parkowaniu zgłosić policji.
/opr. mn/

























![Strzegom. Kłęby czarnego dymu nad Osiedlem Piastów z powodu pożaru altany śmietnikowej [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/20260401_Pozar_altany_smietnikowej-6-238x178.jpg)
![Drogowcy zabrali się za remont ulic. Radni wskazują kolejne miejsca wymagające naprawy [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/remont-ulicy-Lelewela-2026.03.31-5-238x178.jpg)
![Strzegom. Kłęby czarnego dymu nad Osiedlem Piastów z powodu pożaru altany śmietnikowej [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/20260401_Pozar_altany_smietnikowej-6-100x75.jpg)




![Koncert z piosenkami Barbry Streisand już za tydzień w Świdnicy [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/Daria-Iwan_kadr-100x75.jpg)