Strona główna Sport Inne Złoty medal naszej dwójki w Łańcucie!

Złoty medal naszej dwójki w Łańcucie! [FOTO]

0

Przedstawiciele sekcji akrobatycznej MKS-u Polonia Świdnica reprezentowali w ostatni weekend barwy klubowe i miasto Świdnica podczas zawodów Grand Prix Polski w Łańcucie. W imprezie wzięło udział blisko 400 zawodników z Polski, Ukrainy, Niemiec i Węgier.

Mimo olbrzymiej konkurencji zawodnicy MKS-u Polonia Świdnica, zaprezentowali się z jak najlepszej strony i odnieśli spore sukcesy. Dwójka mieszana (kategoria wiekowa 11-16 lat) w składzie Zuzanna Idziak i Szymon Wolano zdobyła złote medale. Sara Niedzielska i Oliwia Pyka wywalczyły 10. pozycję w kategorii dwójek kobiet (11-16 lat), Aleksandra Wolano, Marika Pietras oraz Amelia Trelewska zakończyły rywalizację na 12. miejscu w kategorii trójek kobiet (11-16 lat), a Zofia Lemańska, Nikola Mojsa i Anna Kulig zameldowały się na 22. pozycji w kategorii trójek kobiet Youth I.

Trener świdnickiej Polonii – Piotr Pas został również uhonorowany złotym medalem dla najlepszego trenera. Były to szczególne zawody dla akrobatów świdnickiej Polonii w związku z eliminacjami poszczególnych zawodników do kadry narodowej. Ta zostanie ogłoszona pod koniec roku. Trzymamy kciuki i czekamy z niecierpliwością na dobre wieści – wyznaje Tomasz Idziak z MKS-u Polonia Świdnica.

Poprzedni artykułTym razem musieli uznać wyższość rywali…