Strona główna Sport Inne Wysoka porażka polonistów we Wrocławiu

Wysoka porażka polonistów we Wrocławiu

0

Czwartej porażki w tym sezonie doznali koszykarze IgnerHome Polonia Świdnica. Biało-zieloni nie sprostali na wyjeździe wiceliderowi III ligi – ekipie KS Hes Wrocław, przegrywając 62:94.

Rywale byli wyraźnie lepsi, zwyciężając w każdej kwarcie. Gospodarze mocny sygnał do ataku dali już w pierwszej odsłonie, wygranej 26:10. W drugiej ćwiartce dołożyli do swojej przewagi jeszcze cztery punkty i do przerwy było 44:24 dla miejscowych. Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie, lecz przeciwnicy już tak mocno tempa nie forsowali. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 94:62 dla wrocławian. Katem drużyny gości był przede wszystkim Przemysław Lewicki,. Gracz miejscowych zdobył aż 26 „oczek”, sześciokrotnie trafiając za 3 punkty. Świdnicki zespół z trzema zwycięstwami i czterema przegranymi plasuje się na ósmej lokacie w stawce czternastu ekip.

KS Hes Wrocław – IgnerHome Polonia Świdnica 94:62 (26:10, 18:14, 31:22, 19:16)

Polonia: Sieńko 11, Kaczuga 10, Kołaczyński 9, Makarczuk 8, Piros 6, Soboń 6, Kaczmarczyk 4, Słobodzian 3, Otręba 2, Szymański 2, Okraszewski 1, Biernat.

Poprzedni artykuł47 tysięcy na replikę samolotu „Czerwonego Barona”. Zlecono budowę
Następny artykułBartosz Kurek najlepszym siatkarzem Europy!