Strona główna Sport Piłka nożna Wrócić na zwycięską ścieżkę. Zapraszamy na RELACJĘ LIVE

Wrócić na zwycięską ścieżkę. Zapraszamy na RELACJĘ LIVE

0

Przed tygodniem piłkarze pierwszej drużyny Dabro-Bau Polonii Stali Świdnica musieli uznać wyższość Górnika Wałbrzych, który przerwał naszą serię pięciu zwycięstw z rzędu na boiskach IV ligi. W niedzielę, 4 listopada (godz. 13.30, stadion OSiR Świdnica) podopieczni trenera Rafała Markowskiego powalczą z Nysą Kłodzko o ósmą wygraną w tym sezonie.

Spotkanie ze względu na sobotni IV RST Półmaraton Świdnicki odbędzie się wyjątkowo w niedzielę. Przed startem trzynastej kolejki grupy wschodniej IV ligi, kłodzczanie z dorobkiem 10 punktów znajdowali się na zagrożonej, trzynastej pozycji w tabeli. Nieco inaczej wygląda sytuacja świdniczan. Biało-zieloni liczą na zwycięstwo z Nysą, które dałoby awans na trzecią pozycję w ligowym zestawieniu. Stawka meczu jest zatem spora, a biało-zieloni nie przyzwyczajeni są do oddawania rywalom punktów, kiedy to grają na nowym boisku Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Wszystkie dotychczasowe cztery mecze ligowe zakończyły się wysokimi zwycięstwami polonistów.

 

Mecz pomiędzy Dabro-Bau Polonią Stal Świdnica a Nysą Kłodzko odbędzie się w niedzielę, 4 listopada. Start pojedynku rozgrywanego na obiekcie przy ulicy Śląskiej o godz. 13.30. Wejściówki w cenie 5 zł, kobiety i dzieci do lat 16 – wstęp wolny. Swidnica24.pl zaprasza na tekstową relację LIVE z tej konfrontacji.