Strona główna Sport Piłka nożna W sobotę rusza cykl turniejów dla najmłodszych piłkarzy

W sobotę rusza cykl turniejów dla najmłodszych piłkarzy

0

Już w najbliższą sobotę, 17 listopada dojdzie do inauguracji nowego cyklu turniejów piłki halowej JAKO Polonia-Stal Świdnica Cup 2018/2019. To prawdziwe święto dla młodych piłkarzy w wieku od 4 do 12 lat. Na start dojdzie do zmagań zawodników z rocznika 2011. Patronat medialny nad całym cyklem turniejów objął portal Swidnica24.pl.

Pierwszy turniej odbędzie się w sobotę, 17 listopada w hali sportowej w Witoszowie Dolnym. W akcji zobaczymy 10 zespołów, oprócz gospodarzy – Polonii-Stali Świdnica (2 drużyny), kibicom zaprezentują się ekipy: Górnika Wałbrzych (2 zespoły), Baszty Wałbrzych, Diamentu Wałbrzych, Lechii Dzierżoniów, Lotnika Jeżów Sudecki i GCKiS-u Żarów (2 drużyny). Początek zmagań o godz. 8.20.

Harmonogram turnieju:

Grupa A:
Polonia-Stal I Świdnica
Diament Wałbrzych
Lechia Dzierżoniów
GCKiS I Żarów
Górnik II Wałbrzych

Grupa B:
GCKiS II Żarów
Lotnik Jeżów Sudecki
Polonia-Stal II Świdnica
Górnik I Wałbrzych
Baszta Wałbrzych

Terminarz spotkań:

1. 8:20-8:32: Polonia-Stal I – Diament Wałbrzych – grupa A
2. 8:34-8:46: GCKiS II Żarów Lotnik Jeżów Sudecki – grupa B
3. 8:48-9:00: Lechia Dzierżoniów – GCKiS I Żarów – grupa A
4. 9:02-9:14: Polonia-Stal II – Górnik I Wałbrzych – grupa B
5. 9:16-9:28: Polonia-Stal I – Górnik II Wałbrzych – grupa A
6. 9:30-9:42: GCKiS II Żarów – Baszta Wałbrzych – grupa B
7. 9:44-9:56: Diament Wałbrzych – Lechia Dzierżoniów – grupa A
8. 9:58-10:10: Lotnik Jeżów Sudecki – Polonia-Stal II – grupa B
9. 10:12-10:24: GCKiS I Żarów – Górnik II Wałbrzych – grupa A
10. 10:26-10:38: Górnik I Wałbrzych – Baszta Wałbrzych – grupa B
11. 10:40-10:52: Polonia-Stal I – Lechia Dzierżoniów – grupa A
12. 10:54-11:06: GCKiS II Żarów – Polonia-Stal II – grupa B
13. 11:08-11:20: Diament Wałbrzych – Górnik II Wałbrzych – grupa A
14. 11:22-11:34: Lotnik Jeżów Sudecki – Baszta Wałbrzych – grupa B
15. 11:36-11:48: Polonia-Stal I – GCKiS I Żarów – grupa A
16. 11:50-12:02: GCKiS II Żarów – Górnik I Wałbrzych – grupa B
17. 12:04-12:16: Lechia Dzierżoniów – Górnik II Wałbrzych – grupa A
18. 12:18-12:30: Polonia-Stal II – Baszta Wałbrzych – grupa B
19. 12:32-12:44: GCKiS I Żarów – Diament Wałbrzych – grupa A
20. 12:46-12:58: Górnik I Wałbrzych – Lotnik Jeżów Sudecki – grupa B

Faza finałowa:
I półfinał – 13:00-13:12: 1A – 2B
II półfinał – 13:14-13:26: 2A – 1B
Mecz o 9. miejsce – 13:28-13:40: 5A – 5B
Mecz 0 7. miejsce – 13:42-13:54: 4A – 4B
Mecz o 5. miejsce – 13:56-14:08: 3A – 3B
Mecz o 3. miejsce – 14:10-14:22
Finał – 14:24-14:36

Harmonogram wszystkich imprez:

17 listopada 2018 r. – rocznik 2011 (hala w Witoszowie Dolnym)
2 grudnia 2018 r. – rocznik 2009 (hala Zawiszów – Świdnica)
8 grudnia 2018 r. – rocznik 2010 (hala w Witoszowie Dolnym)
9 grudnia 2018 r. – rocznik 2012 (hala Zawiszów – Świdnica)
15 grudnia 2018 r. – rocznik 2007 (hala w Witoszowie Dolnym)
12 stycznia 2019 r. – rocznik 2008 (hala w Witoszowie Dolnym)
19 stycznia 2019 r. – rocznik 2009 (hala w Witoszowie Dolnym)
20 stycznia 2019 r. – rocznik 2010 (hala Zawiszów – Świdnica)
16 lutego 2019 r. – rocznik 2013 (hala w Witoszowie Dolnym)
17 lutego 2019 r. – rocznik 2011 (hala Zawiszów – Świdnica)
23 lutego 2019 r. – rocznik 2012 (hala w Witoszowie Dolnym)