Strona główna Sport Piłka nożna W niedzielę zagrają dziewięciolatkowie

W niedzielę zagrają dziewięciolatkowie

0

Dziesięć drużyn przystąpi do rywalizacji w kolejnym turnieju piłkarskim z cyklu JAKO Polonia-Stal Świdnica Cup 2018/2019. Tym razem do walki przystąpią zawodnicy z rocznika 2009, a wśród uczestników są drużyny ze Świdnicy, Roztoki, Żarowa, Jeleniej Góry, Kątów Wrocławskich i Wrocławia. 

Turniej rozegrany zostanie w niedzielę, 2 grudnia w hali na osiedlu Zawiszów. Początek zmagań zaplanowano na godz. 8.30. Oprócz gospodarzy – dwóch ekip Polonii-Stali Świdnica, zobaczymy zawodników Akademii Piłkarskiej Świdnica, Akademii Piłkarskiej 13 Świdnica, Granitu Roztoka, Silesii Żarów, Chojnika Jelenia Góra, GOKiS-u Kąty Wrocławskie i Parasola Wrocław. Patronat medialny nad całym cyklem turniejów objął portal Swidnica24.pl.

Grupa A
1. Polonia-Stal I Świdnica
2. Parasol I Wrocław
3. Granit Roztoka
4. AP 13 Świdnica
5. Silesia Żarów

Grupa B
1. Polonia-Stal II Świdnica
2. Parasol II Wrocław
3. Chojnik Jelenia Góra
4. AP Świdnica
5. GOKSiR Kąty Wrocławskie

Terminarz:
1. GR. A; godz. 8.30 – Polonia-Stal I Świdnica – Silesia Żarów
2. GR. B; godz. 8.45 – Polonia-Stal II Świdnica – AP Świdnica
3. GR. A; godz. 9.00 – AP 13 Świdnica – Parasol I Wrocław
4. GR. B; godz. 9.15 – Chojnik Jelenia Góra – Parasol II Wrocław
5. GR. A; godz. 9.30 – Silesia Żarów – AP 13 Świdnica
6. GR. B; godz. 9.45 – Parasol II Wrocław – Polonia-Stal II Świdnica
7. GR. A; godz. 10.00 – Polonia-Stal I Świdnica – Granit Roztoka
8. GR. B; godz. 10.15 – Chojnik Jelenia Góra – GOKiS Kąty Wrocławskie
9. GR. A; godz. 10.30 – AP 13 Świdnica – Granit Roztoka
10. GR. B; godz. 10.45 – Polonia-Stal II Świdnica – GOKiS Kąty Wrocławskie
11. GR. A; godz. 11.00 – Silesia Żarów – Parasol I Wrocław
12. GR. B; godz. 11.15 – Parasol II Wrocław – AP Świdnica
13. GR. A; godz. 11.30 – Granit Roztoka – Parasol I Wrocław
14. GR. B; godz. 11.45 – GOKiS Kąty Wrocławskie – AP Świdnica
15. GR. A; godz. 12.00 – AP 13 Świdnica – Polonia-Stal I Świdnica
16. GR. B; godz. 12.15 – Polonia-Stal II Świdnica – Chojnik Jelenia Góra
17. GR. A; godz. 12.30 – Parasol I Wrocław – Polonia-Stal I Świdnica
18. GR. B; godz. 12.45 – AP Świdnica – Chojnik Jelenia Góra
19. GR. A; godz. 13.00 – Granit Roztoka – Silesia Żarów
20. GR. B; godz. 13.15 – GOKiS Kąty Wrocławskie – Parasol II Wrocław
21. Godz. 13.30: Półfinał: I m. GR A – II m. GR B
22. Godz. 13.45: Półfinał: II m. GR B – I m. GR B
23. Godz. 14.00: Mecz o IX miejsce
24. Godz. 14.15: Mecz o VII miejsce
25. Godz. 14.30: Mecz o V miejsce
26. Godz. 14.45: Mecz o III miejsce
27. Godz. 15.00: Mecz o I miejsce