Strona główna 0_Slider Porzucił koty w klatce przy ruchliwej drodze

Porzucił koty w klatce przy ruchliwej drodze

0

Zostały porzucone jak niepotrzebne rzeczy i zdecydowanie widać, że ktoś zostawił je przy drodze celowo. 31 października na trasie Świdnica – Modliszów  został znaleziony transporter (Cabrio – ciemnobrązowy z popielatym spodem ), a w nim dwa dorosłe koty. Obok położona była karma.

Zwierzęta, które komuś najwyraźniej się znudziły, były bardzo przestraszone i zdezorientowane. Jakim trzeba być człowiekiem, żeby zrobić coś takiego? Jeżeli ktoś rozpoznaje transporter, koty lub ma jakieś informacje proszony jest o kontakt pod nr : 600 198 995. Takie czyny, zgodnie z ustawą o ochronie i prawach zwierząt, nie powinny pozostać bezkarne! – apeluje świdnicki TOZ.

Na szczęście znalazł się pan, który nie przejechał obojętnie koło porzuconych zwierząt i zabrał je z ruchliwej trasy. Kocurek (wykastrowany) i kotka ( wysterylizowana) to domowe miziaki, które nagle znalazły się na ruchliwej drodze. Są zadbane, czyściutkie, piękne i już swojemu panu niepotrzebne. Może ktoś podaruje im dom ? Bardzo go teraz pilnie potrzebują. Przytulone do siebie czekają na kochającego i odpowiedzialnego właściciela. Mają ok. 2-3 lata. Kotka to ta z białym krawacikiem i pyszczkiem. Jest dość charakterystyczna. Może ktoś ją rozpozna? Tel. kontaktowy 600 198 995.

TOZ Świdnica, opr. red.