Strona główna Sport Piłka nożna Nie dali swoim rywalom żadnych szans…

Nie dali swoim rywalom żadnych szans…

0

Fantastycznie podczas ostatnich turniejów spisali się młodzi piłkarze Polonii-Stali Świdnica z roczników 2011 i 2012. Biało-zieloni całkowicie zdominowali imprezy, notując komplet zwycięstw i legitymując się bilansem goli – odpowiednio 15:0 i 67:3!

Starsze drużyny z rocznika 2011 powalczyły w hali na osiedlu Zawiszów na turnieju zorganizowanym przez AP 13 Świdnica. – Bardzo dobrze zaprezentowali się wszyscy zawodnicy, zarówno z pierwszej, jak i drugiej drużyny. Naszej „dwójce” zabrakło szczęścia w meczu grupowym z GCKIS-em Żarów. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem przez co nie udało się naszej “dwójce” awansować do półfinału. Nasza pierwsza ekipa wygrała wszystkie spotkania i zakończyła zawody z bilansem goli 15:0. Nagrodą indywidualną został wyróżniony Feliks Dudek. Z dorobkiem 6 trafień okazał się najlepszym strzelcem całego turnieju. Jeszcze raz gratulacje i podziękowanie dla wszystkich dzieci i ich rodziców – przekazuje trener świdnickich piłkarzy Ryszard Tyndel.

Wyniki:
Polonia-Stal I – Kamienna Góra 3:0 (Dudek 2, Głogiewicz)
Polonia-Stal I – Fair Play Wrocław 2:0 (Dudek, Traczykowski)
Polonia-Stal I – AP Dzierżoniów 2:0 (Bösch, Głogiewicz)
Polonia-Stal I – AP 13 II Świdnica 3:0 (Dudek 2, Traczykowski)

Polonia-Stal II – AP 13 I Świdnica 0:1
Polonia-Stal II – Bumerang Wrocław 3:1 (Ożóg 3)
Polonia-Stal II – GCKIS Żarów 0:0
Polonia-Stal II – Gryf Świdnica 6:1 (Monica 4, Marszałek 2)

Mecz o 5. miejsce:
Polonia-Stal II – AP Dzierżoniów 3:0 (Walczak 2, Ożóg)

Półfinał:
Polonia-Stal I – AP 13 I Świdnica 4:0 (Głogiewicz 2, Bösch, Dudek)

Finał:
Polonia-Stal I – Fair Play Wrocław 1:0 (Głogiewicz)

Skład Polonii-Stali I Świdnica: Sobolewski, Dudek, Gawroński, Bösch, Głogiewicz, Kopeć, Traczykowski.

Skład Polonii-Stali II Świdnica: Suszycki, Miedziński, Stasiak, Ożóg, Monica, Wiśniewski, Walczak, Marszałek.

Niezwykle efektownie i co najważniejsze efektywnie zaprezentowali się w Dzierżoniowie młodzi piłkarze Polonii-Stali Świdnica z rocznika 2012. Podopieczni Andrieja Kozachenko całkowicie zdominowali turniej. Poloniści zakończyli zawody z bilansem goli 67:3. Aż 25 trafień zanotował Kacper Krawczyk, który został wyróżniony nagrodą dla najlepszego zawodnika naszej drużyny.

Wyniki:

Polonia-Stal – Gryf Świdnica 6:0 (Holband 3, Krawczyk 2, Miedziński 1)

Polonia-Stal – Silesia II Żarów 11:0 (Czubaszek 1, Kołakowski 1, Miedziński 3 , Krawczyk 3, Holband 3)

Polonia-Stal – AP Dzierżoniów 1 3:1 (Krawczyk 2, Miedziński 1 )

Polonia-Stal – Orlik Łagiewniki 8:1 (Miedziński 3, Krawczyk 4 , Holband 1)

Polonia-Stal – AP II Dzierżoniów 14:0 (Krawczyk 8, Miedziński 2, Majewski 2, Kołakowski 1, Czubaszek 1)

Polonia – Silesia I Żarów 21:0 (Krawczyk 4, Holband 4, Kołakowski 4, Miedziński 3, Majewski 3, Marciniszyn 2, Czubaszek 1)

Polonia-Stal – Pogoń Pieszyce 4:1 (Krawczyk 2, Miedziński 2)

Skład naszej drużyny: Stanisław Marciniszyn, Olivier Majewski, Kacper Krawczyk, Fryderyk Miedziński, Paweł Holband, Tomasz Antoniuk, Bartłomiej Kołakowski, Marcel Czubaszek.