Strona główna Sport Inne Młodzi akrobaci walczyli o tytuł Młodego Polonisty!

Młodzi akrobaci walczyli o tytuł Młodego Polonisty! [FOTO]

1

Hala sportowa przy ul. Pionierów stała się w sobotę, 24 listopada miejscem zmagań młodych zawodników i zawodniczek startujących w wewnętrznych zawodach dla najmłodszych adeptów sekcji akrobatycznej MKS-u Polonia Świdnica.

W imprezie uczestniczyło 80 zawodników w wieku od 3 do 12 lat. Dla wszystkich uczestników były to pierwsze zawody w ich przygodzie sportowej, podczas których prezentowali swoje umiejętności przed licznie zgromadzoną publicznością. Zawodnicy zostali nagrodzeni pamiątkowymi dyplomami oraz medalami, ale najważniejszą nagrodą były pozytywne reakcje najbliższych. Wszyscy w tym dniu byli zwycięzcami! Podziękowania dla kadry trenerskiej: Angeliki Prześlicy, Moniki Garbacz i Jana Sochy za przygotowanie dzieci do zawodów. Podziękowania należą się również rodzicom i najbliższym za wspaniały doping oraz dla wszystkich osób, które przyczyniły się do organizacji tego wspaniałego dnia dla naszych najmłodszych uczestników – mówi Tomasz Idziak z MKS-u Polonia Świdnica.

 

Klub prowadzi ciągły nabór dzieci już od trzeciego roku życia do swojej sekcji akrobatycznej. Wszelkie informacje i zapisy pod numerem telefonu: 796-180-812.