Strona główna 0_Slider Mistrzowie parkowania

Mistrzowie parkowania [FOTO]

2

Za kierowcami trudne doświadczenia, związane z polowaniem na miejsce podczas Wszystkich Świętych i Dnia Zadusznego. Wielu kłopotliwych sytuacji udałoby się uniknąć, gdyby wszyscy starali się parkować racjonalnie i szacunkiem dla innych. Postawione byle jak auta blokowały przejazdy i zajmowały znacznie więcej niż to potrzebne przestrzeni.

Wolna amerykanka nie dotyczy wyłączenie parkingów tymczasowych. Nawet na najbardziej obszernych placach wielu kierowcom udaje się utrudniać innym życie. W kolejnej galerii nie brakuje również blokowania chodników. Zdjęcia nadesłali czytelnicy ze Świebodzic i Świdnicy.

Ul.Okrężna:

Parking ul. Ceglana:

Parking al. Brzozowa:

Rynek: Świebodzice, Osiedle Sudeckie: Ul. Kopernika: Ul. Mieszka I: Ul. Równa: Ul. Żeromskiego:Na zdjęcia do cyklu “Mistrzowie parkowania” czekamy WYŁĄCZNIE pod adresem [email protected]. Proszę dopisać, gdzie zostało wykonane zdjęcie. Jeśli czytelnicy uważają, że podczas parkowania uwiecznionego na zdjęciu zostały złamane przepisy i oczekują ukarania kierowców, mogą zdjęcia i informację o niezgodnym z przepisami parkowaniu zgłosić policji.

/opr. asz/