Strona główna Wydarzenia Strzegom Mamma mia! w strzegomskim z liceum z gwiazdorską obsadą

Mamma mia! w strzegomskim z liceum z gwiazdorską obsadą

0

Beata Tadla, Lesław Żurek, Mirosław Oczkoś i znana z „Pitbulla” Agnieszka Kawiorska wystąpią w Strzegomiu. W grudniową sobotę (15.12.) na deskach Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego  zostanie wystawione, po raz czternasty, przedstawienie teatralne, z którego dochód zostanie przeznaczony na stypendia. Tym razem w LO zabrzmi musical „Mamma Mia”2 (fragmenty). Będzie to kontynuacja historii przedstawionej w poprzednim roku.

Licealne święto teatru ponownie objął Honorowym Patronatem Ambasador Grecji w Polsce Evangelos Tsaoussis. Niezmiennie w I akcie zagrają uczniowie, w II – nauczyciele, a w III – rodzice, samorządowcy, księża i goście. Nie zabraknie również znanych osobowości aktorskich i medialnych. W tym roku, na licealnych deskach, wystąpią Agnieszka Kawiorska („Pitbull. Ostatni pies”,”Ślad”), Beata Tadla (prezenterka telewizyjna, zwyciężczyni „Tańca z Gwiazdami”), Lesław Żurek („Mała Moskwa”, „Londyńczycy”), Mirosław Oczkoś („Na Wspólnej”, specjalista PR).

To będzie wspaniała teatralna uczta z muzyką kultowego zespołu „ABBA”. Poza tym przygotowaliśmy kilka muzycznych niespodzianek. Idea przedstawienia pozostaje niezmienna: wręczenie stypendiów maturzystom LO, którzy osiągnęli bardzo wysokie wyniki maturalne i angażowali się w życie szkoły – dodaje dyr. Tomasz Marczak.

Projekt został dofinansowany przez Urząd Miejski w Strzegomiu oraz Starostwo Powiatowe w Świdnicy.

/opr. red./

Poprzedni artykułPucharowa potyczka z czołową drużyną I ligi! [FOTO]
Następny artykułZapraszają na Senioradę