Strona główna 0_Slider Gang pluszaków na celowniku złodzieja

Gang pluszaków na celowniku złodzieja

6

Policjanci z powiatu świdnickiego ustalili i zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież blisko 2 tysięcy naklejek, dzięki którym można otrzymać popularne pluszaki. Pytany o motywy kradzieży, zatrzymany stwierdził, że “przestępstwa nie planował i działał pod wpływem impulsu”.

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy w wyniku pracy operacyjnej ustalili, a następnie zatrzymali 31-letniego mężczyznę, który w październiku br. w jednym z dyskontów na terenie miasta ukradł taśmę z naklejkami umożliwiającymi odebranie pluszowych zabawek.

Łupem mieszkańca powiatu świdnickiego padło dokładnie 1896 sztuk naklejek. W przypadku, gdyby mężczyzna wymienił naklejki na pluszaki, mógłby odebrać ich aż 31.
Zgromadzony w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zatrzymanemu mężczyźnie zarzutu kradzieży. Grozi kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat.

/Źródło KPP w Świdnicy/

 • Natalia

  Zdziecinnial …

 • Swidniczanin

  Dajcie spokój! On ma horom curke xD

 • Perun

  Gdy Biedronka rozpoczęła akcję z słodziakami, moja córka oczywiście zażądała maskotki. Usiedliśmy przy stole, wzięliśmy kalkulator, kartkę długopis i zaczęliśmy razem liczyć. By otrzymać 1 naklejkę, trzeba wydać 40 zł, a punktów trzeba 60, czyli pluszaki de facto kosztuje 2400. Kupując go za gotówkę zapłacimy 50 zł (jeśli chce maskotkę na już ), w internecie można znaleźć za 20-30 zł, jeśli poczeka kilka dni. Jeśli poczeka, to ja funduje, jeśli kupi za gotówkę, to płaci ze swojego kieszonkowego, bo ja cenę zabawki uważam za wygórowaną i tyle nie dam. Latorośl moja mo przeanalizowaniu wybrało opcję gotówką z kieszonkowego i ten sposób ona pluszaka a ja oszczędziłem ok 300 złotych, bo rzadko kiedy w Biedronce wydaję jednorazowo więcej jak 30 do 35 zł :).

  • energetyk

   U Chińczyków za 3.5 $ można kupić XD

   • Siostra Bernadetka

    Ale przesyłka długo idzie.

  • Siostra Bernadetka

   Perun nie żartuj z tym kalkulatorem.