Strona główna 0_Slider Rajdowe emocje podczas super oesu!

Rajdowe emocje podczas super oesu! [FOTO]

4

Dobiegły emocje związane z pierwszym odcinkiem specjalnym trzeciej edycji Rally Kegger. To szósta i ostatnia eliminacja tegorocznego Tarmac Masters. W sobotnie popołudnie na rajdowców czekała próba na specjalnie przygotowanym równoległym torze!

Zmagania odbyły się parkingu firmy Electrolux i zgromadziły na starcie ponad 100 kibiców. To rzecz jasna nie koniec walki, w której uczestniczy 111 załóg. W niedzielę na kibiców i zawodników czekać będzie w sumie sześć odcinków specjalnych. Będą to dwie konfiguracje przejeżdżane trzykrotnie, a konkretnie OS Kątki z Zebrzydowa do Mysłakowa (5,1 km) i OS Świdnica (Świdnica / Niegoszów / Wierzbna – 6 km). Zwycięzców poznamy o godz. 16.30, uroczyste zakończenie odbędzie się w świdnickim Rynku.

/FOTO: Artur Ciachowski/

 

 • Ken Adams

  Załóg więcej niż kibiców 🙂

  • Igor

   Niestety zamiast reklamować rajd reklamowali wybory ja się dowiedziałem na jeden dzień wcześniej że w ogóle jakiś rajd jest w Świdnicy organizacja na bardzo niskim poziomie

 • abc

  Nie wiem, skąd ktoś wziął 100 kibiców. Tylu to było przy bramie wjazdowej a kilka razy więcej wzdłuż taśmy i na skarpie po jednej i po drugiej stronie. Dodać można jeszcze kilkudziesięciu stojących w naczepie TIRa blisko startu. Jak ktoś przyjeżdża godzinę przed startem to faktycznie kibiców będzie mało.

 • Anty-Cebula

  I dowiaduje się o tym po fakcie, dalej piszcie tylko o polityce…