Strona główna 0_Slider Przywitali się z kibicami, 3. Rally Kegger rozpoczęty!

Przywitali się z kibicami, 3. Rally Kegger rozpoczęty! [FOTO/VIDEO]

0

Za nami oficjalne otwarcie trzeciej edycji Rally Kegger, szóstej i ostatniej eliminacji tegorocznego rajdowego święta Tarmac Masters. Do sportowej rywalizacji przystępuje 111 załóg. Walka z czasem rozpocznie się już dziś, o godz. 17.00 na parkingu firmy Electrolux odbędzie się Super Special Stage – Turbo Julita.

Będzie to niezwykle widowiskowa próba. Wytypowane pary załóg będą tam walczyć ze sobą równolegle na specjalnie przygotowanym torze. W niedzielę na kibiców i zawodników czekać będzie w sumie sześć odcinków specjalnych. Będą to dwie konfiguracje przejeżdżane trzykrotnie, a konkretnie OS Kątki z Zebrzydowa do Mysłakowa (5,1 km) i OS Świdnica (Świdnica / Niegoszów / Wierzbna – 6 km). Niedzielne ściganie rozpocznie się już o 8.30, a zwycięzców poznamy o 16.30 w świdnickim Rynku.

 

3. Rally KEGGER 2018 – 6. Runda TM – preview

Zapraszamy na 6. rundę TARMAC MASTERS – 3. Rally KEGGER 2018 do Świdnicy już w najbliższy weekend.Na startujących jak i kibiców czekają nowe trasy. Zapraszamy wszystkich do oglądania jak i udostępaniania zapowiedzi wideo.

Gepostet von Tarmac Masters am Montag, 22. Oktober 2018

 

Rajdowcy są już po oficjalnym otwarciu imprezy, które odbyło się w świdnickim Rynku. W tym miejscu odbędzie się również zakończenie, które zaplanowano na niedzielę, 28 października – godz. 16.30.

Zdjęcia Dariusz Nowaczyński