Strona główna Sport Piłka nożna Pół tuzina goli w meczu piłkarek Polonii

Pół tuzina goli w meczu piłkarek Polonii

0

Seniorki Żeńskiej Akademii Piłkarskiej MKS-u Polonia Świdnica odniosły kolejne przekonywujące zwycięstwo w rozgrywkach III ligi kobiet. Tym razem nasze zawodniczki nie dały najmniejszych szans Pogoni Oleśnica, wygrywając aż 6:0.

Mecz był prowadzony pod dyktando zawodniczek ze Świdnicy. Biało-zielone atakowały przez większość spotkania i skutecznie rozbijały nieliczne kontry przeciwniczek. Trzy gole dla naszego zespołu strzeliła Kamila Kosior, a kolejne dwa dorzuciła Julia Furmankiewicz. Jedno trafienie zanotowała ponadto Paulina Miśkiewicz. – Zagraliśmy naprawdę dobry i spokojny mecz. Bardzo mnie cieszy zwłaszcza wzorowa postawa drużyny w defensywie, która dziś nie dała sobie strzelić żadnego gola i wywiązała się z zadań ustalonych przed meczem w stu procentach – skomentował po meczu trener naszej drużyny, Bartosz Kulig.

 

Skład: Lidia Maciejewska, Gabriela Sowa, Ewa Klasa, Joanna Furmaniuk, Natalia Nalewajko, Monika Garbacz, Julita Firuta, Anna Mazanka, Kamila Kosior, Dorota Wełyczko, Julia Furmankiewicz oraz Sandra Kozak, Paulina Miśkiewicz, Dominika Sochacka, Julia Grabowska, Karolina Skalska.

Poprzedni artykułŚrubują licznik, kolejny świetny mecz świdnickich piłkarzy! [FOTO/VIDEO]
Następny artykułLider rozbity, straty maleją