Wszystkich Świętych już za kilka dni. Tej uroczystości coraz częściej towarzyszy także zabawa Halloween, która wyjątkowo pysznie smakuje – szczególnie naszym dzieciom. Jak zauważa świdnicki rysownik – w każde święta warto jednak zachować umiar. Dotyczy on zwłaszcza kierowców, by nie zawyżali niechlubnych statystyk.

Zainteresowanych pracami Pawła komentującego otaczającą nas rzeczywistość przy pomocy swojego ołówka, zapraszamy na facebookowy profil part of smart.
/red./






![Kocięta wyrzucone do śmieci. Komunalnicy uratowali im życie [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/05/kotki-4-100x75.jpg)

![Nowowiejski w jazzowej odsłonie. Koncert już za kilka dni w Świdnicy [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/Promo-Nowowiejski-plakat-100x75.jpg)
![„Pałac Gruszów? Kulturalnie!”. Rusza drugi sezon z recitalami, koncertami i prelekcją [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/Fot.-Palac-Gruszow-2-100x75.jpg)