Strona główna Wydarzenia Marcinowice Nauczyciele z Marcinowic nagrodzeni

Nauczyciele z Marcinowic nagrodzeni

0

W czwartek w gminie Marcinowice nauczyciele i wszyscy pracownicy oświaty obchodzili swoje święto, Dzień Edukacji Narodowej. Była to okazja do złożenia podziękowań, życzeń oraz spędzenia wspólnie czasu na rozmowach na temat zadań związanych z oświatą.

Całemu gronu pedagogicznemu oraz pracownikom naszych szkół z okazji Dnia Edukacji Narodowej składam najserdeczniejsze życzenia, zdrowia oraz wszelkiej pomyślności. Dziękuję za Wasze zaangażowanie w pracę z młodzieżą, profesjonalizm, poświęcony czas i wrażliwość na potrzeby młodych ludzi. Życzę satysfakcji zawodowej, spełnienia wyznaczonych celów, a także życzliwości oraz wdzięczności wychowanków – mówił wójt gminy Marcinowice Władysław Gołębiowski.

Jest to rok szczególny, ponieważ działalność rozpoczęło pierwsze publiczne przedszkole, życzę pani dyrektor oraz wszystkim pracownikom zadowolenia, spełnienia, zrozumienia i budowania wspólnie tego magicznego miejsca. Składam także podziękowania na ręce Honoraty Błońskiej, inspektor ds. oświaty, za wkład w budowanie systemu edukacji w naszej gminie, owocną współpracę ze wszystkimi placówkami oświatowymi z terenu gminy i powiatu. Jestem niezmiernie wdzięczny za trud, jaki włożyła Pani w przygotowanie Pierwszego Publicznego Przedszkola w Marcinowicach do rozpoczęcia jego działalności – dodał Gołębiowski.

Życzenia złożyły również przewodnicząca Rady Gminy Bożena Lema wraz z przewodniczącą komisji oświaty, kultury, sportu, zdrowia i spraw społecznych Anną Cajzner-Michnik, wręczając w imieniu całej Rady Gminy Marcinowice na ręce dyrektorek małe upominki.

Podczas uroczystości wójt wraz z dyrektorami szkół: Beatą Golczewską, Joanną Mazanką oraz Iwoną Ryżak wręczyli wyróżniającym się pracownikom szkół nagrody i listy gratulacyjne.

/UG Marcinowice, opr. mn/