Strona główna Temat dnia Multi wybór tylko w Świdnicy

Multi wybór tylko w Świdnicy

0

Mieszkańcy Świdnicy i okolic mają wyjątkową możliwość poznania atrakcyjnych ofert czterech autoryzowanych salonów samochodowych w jednym miejscu. Wielomarkowy salon, który tworzą tacy renomowani producenci samochodów jak Renault, Kia, Suzuki i Dacia, znajduje się przy ul. Łącznej 4a w Świdnicy.

Multi Salon PROMOTOR Świdnica daje jedyną w swoim rodzaju możliwość zapoznania się z ponad czterdziestoma modelami samochodów osobowych, terenowych i dostawczych czterech różnych marek. Jest to szansa bliskiego zaznajomienia się nie tylko z ofertą ale i skorzystania z jazdy testowej. Multi Salon Promotor Świdnica oferuje równocześnie wszystkie usługi dodatkowe związane z zakupem nowego auta: wykup samochodu używanego, szeroką ofertę kredytową, leasingową i ubezpieczeniową, a także sprzedaż akcesoriów. Na miejscu znajdują się również profesjonalne stacje serwisowe Renault, Dacii oraz Suzuki.

Salon wielomarkowy stwarza klientowi możliwość bezpośredniego porównania w jednym miejscu kilku samochodów z tego samego segmentu. Klienci salonów jednomarkowych mogą czasem odnosić wrażenie, że dealer chce im sprzedać samochód za wszelką cenę. W multisalonie PROMOTOR jest zupełnie inaczej. Cztery marki w jednym obiekcie to z pewnością wyzwanie dla dealera, ale jednocześnie czterokrotnie większy wybór dla klientów.

ZAPRASZAMY
Multi Salon PROMOTOR ŚWIDNICA
UL. Łączna 4a
e-mail: [email protected]
tel. komórkowe: 515-200-558, 515-200-549
tel. stacjonarny: 74/856-57-84

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułSalon 202: sklep, w którym każda kobieta poczuje się wyjątkowo
Następny artykułNie mogą wyjechać z własnej posesji [INTERWENCJA]