Strona główna Polityka Gabriela Kowalczyk zaprasza na wybory

Gabriela Kowalczyk zaprasza na wybory

0

Pomagam słabszym, biednym, niepełnosprawnym, społecznie wykluczonym – mówi Gabriela Kowalczyk, wieloletni prezes świdnickiego Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta. Mieszkanka Świdnicy, prowadząca m.in. od 18 lat świdnickie Schronisko dla osób bezdomnych, w tym roku kandyduje do Rady Powiatu Świdnickiego. Swoją wiedzą i doświadczeniem pragnie służyć mieszkańcom.

Moje życiowe motto: „Człowiek jest i powinien być podmiotem, podstawą i celem wszelkich działań społecznych”. Nie są to tylko slogany – pomagam słabszym, biednym, niepełnosprawnym, społecznie wykluczonym, bo lubię pomagać. Od 2000 r. jestem Prezesem Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta, które od 18 lat prowadzi w Świdnicy Schronisko dla osób bezdomnych, a w 2017 roku uruchomiło drugie Schronisko dla kobiet i osób niepełnosprawnych.

Skończyłam dwa kierunki studiów magisterskich na Uniwersytecie Wrocławskim (zarządzanie i prawo), podyplomowo Specjalizację z organizacji pomocy społecznej, szereg kursów i szkoleń dla biznesu. Pracuję jako Dyrektor Zarządzający w Towarzystwie Pomocy im. św. Brata Alberta w Świdnicy i dodatkowo prowadzę własna firmę świadczącą usługi rachunkowe i doradztwo podatkowe. Mam dorosłe dzieci: córkę Sylwię – magister ekonomii i syna Kamila – magistra inżyniera zarządzania po Politechnice Wrocławskiej. Mam również troje małych cudownych wnucząt.

Program:

W Radzie Powiatu chciałabym służyć mieszkańcom doświadczeniem i pomocą w takich dziedzinach jak pomoc rodzinie, oświata, sprawne zarządzanie administracją powiatową i służbą zdrowia, której działalność pozostawia wiele do życzenia.

Chciałabym również służyć w wypracowaniu spójnego powiatowego systemu pomocy osobom w sytuacjach trudnych, kryzysowych, pomocy osobom niepełnosprawnym.

Zapraszam na Wybory
Gabriela Kowalczyk

/Artykuł sponsorowany/
/Materiał sfinansowany ze środków KW Porozumienie Jarosława Gowina/