Strona główna 0_Slider Debata prezydencka. Przeczytaj!

Debata prezydencka. Przeczytaj!

0

Jest już zapis debaty prezydenckiej, którą 9 października zorganizowały redakcje portalu Swidnica24.pl i tygodnika „Wiadomości Świdnickie”. Na pytania dziennikarzy odpowiadało czterech kandydatów, walczących o najważniejszy urząd w Świdnicy w wyborach samorządowych 2018.

Zapis debaty, w której uczestniczyli Janusz Solecki z KWW „Niezależna Świdnica”, Robert Garstecki z KW KUKIZ’15, Marcin Paluszek z KWW Świdnickie Forum Rozwoju i Jacek Drobny, startujący z KW Prawo i Sprawiedliwość. Udziału odmówiła Beata Moskal-Słaniewska.

Pytania zadawali Agnieszka Dobkiewicz – dziennikarka „Gazety Wyborczej”, Agnieszka Szymkiewicz – redaktor naczelna portalu Swidnica24.pl i Rafał Pawłowski – redaktor naczelny „Wiadomości Świdnickich”.

W merytorycznej rozmowie kandydaci przedstawili swoją wizję rozwoju miasta, a także planowane przez nich inwestycje, które zamierzają zrealizować, jeśli zyskają poparcie wyborców. Zapis debaty został zamieszczony w dzisiejszym wydaniu „Wiadomości Świdnickich”. Jeszcze w tym tygodniu w specjalnym wydaniu tygodnika oraz na portalu Swidnica24.pl zostaną opublikowane odpowiedzi na wszystkie pytania nadesłane przez czytelników.

/red./

Poprzedni artykułBrytyjczyk zagubiony w Świdnicy. Pomogli strażnicy
Następny artykułTriumf Niemca Michaela Junga