Strona główna Sport Inne Damian Wis brązowym medalistą Mistrzostw Polski!

Damian Wis brązowym medalistą Mistrzostw Polski!

0

To był bardzo pracowity okres dla reprezentantów Boks Polonii Świdnica. Nasi pięściarze wzięli udział w ostatnim czasie  w V Turnieju o Puchar Starosty Lubania i VII Mistrzostwach Polski Młodzików w boksie im. Pawła Szydły.

Nasze zawodniczki i zawodnicy wrócili z V Turnieju o Puchar Starosty Lubania w bardzo dobrych nastrojach. Udane występy naszych pięściarzy dają powód do zadowolenia, jak również mobilizują do dalszej, ciężkiej pracy. Po udanym starcie w Lubaniu, wisienką na torcie okazał się występ Damiana Wisa na Mistrzostwach Polski Młodzików w boksie. Tam nasz zawodnik sięgnął po brązowy medal krajowego czempionatu – komentuje szczęśliwy trener Boks Polonii Świdnica, Mariusz Kuc.

Poprzedni artykułOdprawili z kwitkiem KKS Kobierzyce
Następny artykułNie tylko słowa. Przedszkolaki uczą się rozumienia niepełnosprawnych