Strona główna Sport Piłka nożna Szczegółowy rozkład jazdy niższych lig piłkarskich

Szczegółowy rozkład jazdy niższych lig piłkarskich

0

Tradycyjnie sporo się będzie działo w ten weekend na boiskach niższych ligi piłkarskich. W walce o ligowe punkty zobaczymy w akcji piłkarze z wałbrzyskiej okręgówki oraz klas A i B. 

5. kolejka klasy okręgowej:
Karolina Jaworzyna Śląska – MKS Szczawno Zdrój 8 września, 17:00
Venus Nowice – Włókniarz Kudowa Zdrój 8 września, 17:00
Victoria Tuszyn – Kryształ Stronie Śląskie 8 września, 17:00
Górnik Boguszów-Gorce – Skałki Stolec 9 września, 17:00
Sparta Ziębice – Pogoń Pieszyce 8 września, 17:00
LKS Bystrzyca Górna – Zamek Kamieniec Ząbkowicki 9 września, 17:00
Grom Witków – Granit Roztoka 8 września, 17:00
Piławianka Piława Górna – Zdrój Jedlina Zdrój 8 września, 17:00

5. kolejka klasy A – grupa I:
Włókniarz Głuszyca – Podgórze Wałbrzych 8 września, 17:00
Czarni Wałbrzych – Unia Jaroszów 9 września, 17:00
Sudety Dziećmorowice – Victoria Świebodzice 9 września, 14:00
Darbor Bolesławice – Iskra Witków Śląski 8 września, 17:00
Herbapol Stanowice – KS Walim 8 września, 16:00
Górnik II Wałbrzych – Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 9 września, 18:00
Błękitni Słotwina – Unia Bogaczowice 9 września, 11:00
Orzeł Lubawka – Zagłębie Wałbrzych 9 września, 17:00

5. kolejka klasy A – grupa II:
Unia Złoty Stok – Ślęża Ciepłowody 8 września, 17:30
Bielawianka II Bielawa – Wierzbianka Wierzbna 9 września, 17:00
STEP Tąpadła/Wiry – Zieloni Łagiewniki 9 września, 17:00
Koliber Uciechów – Boxmet Piskorzów 9 września, 12:00
Cukrownik Pszenno – Klubokawiarnia Roztocznik 9 września, 17:00
LKS Gilów – Polonia Ząbkowice Śląskie 8 września, 17:30
Dabro-Bau Makowice – Czarni Sieniawka 8 września, 17:00
Delta Słupice – LKS Wiśniowa 8 września, 17:00

3. kolejka klasy B – grupa I:
LKS Marcinowice – AKS II Strzegom 9 września, 11:00
LKS Piotrowice Świdnickie – Huragan Olszany 9 września, 11:00
Tęcza Bolesławice – Błyskawica Kalno 9 września, 11:00
Sokół Kostrza – Grom Panków 9 września, 11:00
Płomień Dobromierz – Zryw Łażany 9 września, 11:00
Nysa Kłaczyna – Zieloni Mrowiny 9 września, 12:00
MKS II Szczawno Zdrój – Zieloni Mokrzeszów 9 września, 11:00

3. kolejka klasy B – grupa II:
Sudety Kątki – Dąb Mościsko 9 września, 11:00
LKS II Bystrzyca Górna – LKS Dobrocin 9 września, 11:00
STEP II Tąpadła/Wiry – Gryf Burkatów 9 września, 11:00
Płomień Sokolniki – Sparta Przełom Pastuchów 9 września, 11:00
Orzeł Witoszów – Sparta Oleszna 9 września, 11:00
Kłos Lutomia – LKS Gola Świdnicka 9 września, 16:00
Zgoda Grodziszcze – pauza