Strona główna 0_Slider Świdnica – Bardo: Relacja LIVE z meczu IV ligi piłkarzy

Świdnica – Bardo: Relacja LIVE z meczu IV ligi piłkarzy

0

Przed piłkarzami Dabro-Bau Polonii Stali Świdnica kolejny pojedynek o punkty na boiskach IV ligi. Naszym rywalem jest dziś Unia Bardo. Zapraszamy na tekstową relację LIVE z tego meczu, startujemy o 16.00 i przypominamy o częstym odświeżaniu strony.

Skład gospodarzy: B. Kot, Kozachenko, Sowa, Białas, Ł. Kot, Białasik, Szuba, Do Carmo, Szczygieł, Baumgarten, Myrta

Skład gości: Gembara, Łaski, Olejarnik, Szczepek, Kuriata, Okrojek, Świerzawski, Deneka, Kuska, Zieliński, Czachor

Sędzia główny: Kamil Wieliczko (KS Jelenia Góra)

rozpoczęcie meczu

5′ – uderzenie Szczygła broni Gembara. Rzut rożny dla polonistów zakończony niecelną główką Kozachenki.

9′ – pierwsze minuty to jak na razie gra w środku pola. Szybkie tempo meczu, ale bez wikszego zagrożenia dla bramkarzy. Przed momentem niecelnie uderzał Deneka.

13′ – Białasik decyduje się na strzał z około 25 metrów – piłka przelatuje wysoko nad poprzeczką.

20′ – kolejny rzut rożny dla naszego zespołu – Myrta uderza głową niecelnie.

24′ – uderzenia Szczygła zablokowane, poprawka Szuby niestety niecelna.

26′ – piłkę po dośrodkowaniu Szuby z rzutu wolnego pewnie czyszczą obrońcy Unii.

28′ – Kuriata w niezłej sytuacji strzela wysoko nad poprzeczką. Wciąż mamy remis 0:0.

34′ – Szuba dośrodkowuje z rzutu wolnego, głową próbuje strzelać Sowa, lecz niedokładnie

40′ – Myrta przejmuje piłkę w środku pola i ostatecznie kończy akcję strzałem – piłka mija światło bramki.

koniec pierwszej połowy – remis 0:0

rozpoczynamy drugą połowę – bez zmian w składach.

50′ – Szuba uderza z dystansu – piłka pewnie wpada jednak do koszyczka Gembary.

52′ – teraz niecelnie z dystansu uderza Baumgarten. Niezłe te ostatnie minuty w wykonaniu biało-zielonych.

55′ – kolejne uderzenie Szuby z dystansu, również i tym razem na przeszkodzie stanął Gembara.

58′ – Robak zastępuje grającego trenera Unii Bardo – Tomasza Zielińskiego.

62′ – Traczykowski zastępuje Jhona Lee Do Carmo.

65′ – Kozachenko znakomicie dorzuca piłkę z lewego skrzydła, futbolówkę jeszcze lepiej głową do sieci pakuje Robert Myrta! Prowadzimy z Unią Bardo 1:0!!!

68′ – bardzo dobra oakzja Myrty, uderzenie naszego napastnika w ostatniej chwili zablokowane przez wracającego obrońcę!

70′ – Szuba z rzutu wolnego obija mur.

71′ – Filipczak wchodzi na boisko za Szczygła.

79′ – Kozachenko – żółta kartka.

82′ – Świerzawski – żółta kartka.

84′ – Szuba strzela z ponad 20 metrów – mocno uderzona piłka mija prawy słupek bramki Gembary.

89′ – Roman zastępuje Baumgartena.

89′ – Łukasz Deneka – żółta kartka.

90+ – kontra świdniczan, Wojciech Sowa w sytuacji jeden na jednego pokonuje bramkarza rywali. Prowadzimy 2:0!!!

koniec meczu – zwyciężamy Unię Bardo 2:0!!!

Poprzedni artykułKolekcja traktorów i inne skarby, czyli Gala Techniki Rolniczej [FOTO]