Strona główna 0_Slider Piłkarze Polonii-Stali walczą z GKS-em Mirków/Długołęka

Piłkarze Polonii-Stali walczą z GKS-em Mirków/Długołęka [RELACJA LIVE]

0

W kolejnym spotkaniu o czwartoligowe punkty piłkarze Dabro-Bau MKS-u Polonia Stal Świdnica mierzą się z beniaminkiem rozgrywek – GKS-em Mirków/Długołęka. Start meczu o 16.00, zapraszamy na tekstową relację LIVE i przypominamy o częstym odświeżaniu strony.

Około 10 minut do startu spotkania.

rozpoczynamy spotkanie

Skład świdniczan: B. Kot, Ł. Kot, Sowa, Białas, Kozachenko, Filipczak, Baumgarten, Szuba, Myrta, Traczykowski, Santos

Skład GKS-u: Kułak, Żminkowski, Mazurkiewicz, Siwek, Kisiel, Kuszyk, Góral, Leshchuk, Szemis, Gołda, Aftowicz

5′ – od początku spotkania z inicjatywą gospodarze, brak jednak groźnych sytuacji do zdobycia gola.

9′ – strata naszej drużyny, przed wielką szansą Szemis, lecz na szczęście dobrze interweniuje Kot!

11′ – przeciwnicy grają z kontry i robią to jak na razie bardzo dobrze. Znów uderzał Szemis, lecz tym razem strzela niecelnie.

14′ – Santos dogrywa ze skrzydła do Myrty, nasz napastnik strzela głową niestety niedokładnie.

17′ – Szuba bardzo mocno uderza z rzutu wolnego, bramkarz odbija piłkę, do której dopada Baumgarten. Strzał naszego pomocnika niecelny!

18′ – potworne zamieszanie w naszym polu karnym. Dopisało nam wiele szczęścia!

25′ – bardzo mocno przyciskają poloniści, przed momentem w ostatniej chwili zablokowany został Alefe Lima Santos.

27′ – Szuba dośrodkowuje w pole karne, Robert Myrta obija niestety tylko poprzeczkę bramki Kułaka!

29′ – w pole karne wpada Alefe Lima Santos i zmienia wynik na 1:0 dla Dabro-Bau Polonii Stali Świdnica!!!

33′ – Kozachenko szukał długim podaniem Myrtę, ale do gry wkroczył bramkarz rywali, zażegnując niebezpieczeństwo.

37′ – już cztery kartki w tym spotkaniu – dla Kozachenki i Filipczaka (Świdnica), a także Górala i Leshchuka (Mirków).

39′ – blisko gola Traczykowski – nasz pomocnik uderza jednak nad spojeniem słupka z poprzeczką.

45′ – zamieszanie w naszym polu karnym, czyścimy tą sytuację i wciąż wygrywamy różnicą jednego gola.

koniec pierwszej połowy – prowadzimy 1:0!

rozpoczynamy drugą połowę. Zmiana w drużynie gości – Marcina Siwka zastępuje Kacper Tarka

46′ – oko w oko z bramkarzem wychodzi Myrta, rywal końcami palców wygarnia niestety piłkę.

49′ – Szuba dośrodkowanie z rzutu rożnego, bramkarz przeciwników wybronił najpierw strzał Myrty, a następnie dobitkę Ł. Kota. Fenomenalne interwencje Kułaka!

53′ – Kozachenko dorzuca piłkę z prawej flanki boiska, składający się do głowy Myrta ewidentnie trzymany przez obrońcę. Sędzia jest innego zdania.

54′ – blisko gola dla świdniczan, Ł. Kot świetnie wpadł w pole karne, następnie uderzył lecz piłka minęła światło bramki.

56′ – bardzo groźnie w odpowiedzi uderzał Kuszyk, jeszcze lepiej w bramce spisał się B. Kot!

58′ – po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka trafia pod nogi Roberta Myrty, który strzela na 2:0!!!

61′ – Traczykowski zmieniony przez Szczygła.

64′ – świetny przechwyt Myrty, który wykłada piłkę Santosowi, a ten strzela na 3:0!!!

66′ – Santos ucierpiał niestety podczas tego celnego strzału na 3:0. Konieczna jest zmiana i za niego na placu gry pojawia się Brzeziński.

71′ – Kuszyk strzela w boczną siatkę.

72′ – podwójna zmiana w zespole GKS-u, boisko opuścili Szemis i Leshchuk, w ich miejsce Zygadło i Woszczyk.

75′ – Do Carmo zastępuje Filipczaka.

80′ – Roman pojawia się na boisku za Myrtę.

80′ – siadło nieco tempo meczu, świdniczanie pewnie kontrolują przebieg wydarzeń na placu boju.

82′ – Brzeziński mocno zagrywa wzdłuż pola karnego, piłkę do własnej sieci pakuje jeden z defensorów GKS-u. Wygrywamy już 4:0!!!

83′ – Woszczyk – żółta kartka

90′ – Zygadło zdobywa honorowego gola dla GKS-u – 4:1 dla świdniczan!!!

90+’ – pierwszego gola ligowego w barwach nowego klubu zalicza Jhon Lee Do Carmo – 5:1!!!

koniec spotkania – wygrywamy 5:1!