Strona główna 0_Slider Pierwsze oznaki jesieni w obiektywie czytelników

Pierwsze oznaki jesieni w obiektywie czytelników [ROZWIĄZANIE KONKURSU]

0

Choć astronomiczna jesień nastąpi dopiero za kilka dni, to pierwsze oznaki zmieniającej się pory roku są już widoczne. Na swoich zdjęciach uwieczniły je nasze czytelniczki, które wzięły udział w konkursie „Bądź piękna jesienią” zorganizowanym wraz ze świdnicką firmą Resibo. Do wygrania były wspaniałe zestawy kosmetyków naturalnych, idealne by zadbać o swój wygląd na jesień. Kto je otrzymał?

W ramach jesiennego konkursu można było wygrać trzy zestawy pielęgnacyjne Body Friends świdnickiej firmy Resibo. W ekologicznym pudełku znajdują się dwa kosmetyki, które zadbają o ciało po lecie. Specjalistyczny balsam wyszczuplający sprawi, że skóra zacznie własny trening, wyraźnie wyszczupli i wysmukli sylwetkę, a także skutecznie zredukuje cellulit. Natomiast odżywczy balsam do ciała, dzięki specjalnie dobranym składnikom długotrwale nawilży nawet bardzo suchą skórę. Kosmetyk wchłania się szybko i rajsko pachnie.

By wygrać jeden z tych idealnych na każdy dzień zestawów należało wysłać do nas zdjęcie, przedstawiające pierwsze oznaki jesieni. Nagrody w konkursie otrzymały panie: Dorota Charów, Joanna Kuc i Władysława Nadraus.

Gratulujemy! Jednocześnie dziękujemy za wszystkie przesłane do nas fotografie i zapraszamy do kolejnych konkursów na portalu Świdnica24.

Nagrodzone zdjęcia można obejrzeć poniżej:

Jesienne pozdrowienia przesyła pani Dorota Charów.

Zbliżającą się polską złotą jesień uwieczniła pani Joanna Kuc.

Jesienny pejzaż dostrzegła również pani Elżbieta Rostkowska.

 

/red./

Poprzedni artykułZmarła dyrektor Strzegomskiego Centrum Kultury
Następny artykułAutobusem? Pieszo? Rowerem? Jak najszybciej po Świdnicy?