Strona główna Konkursy Neo-Nówka w Świdnicy! Kto wygrał zaproszenia?

Neo-Nówka w Świdnicy! Kto wygrał zaproszenia?

1

Roman Żurek, Michał Gawliński i Radosław Bielecki wspólnie od dziesięciu lat, a kabaret od lat 18, niezmiennie bawią Polaków. Kto nie płakał ze śmiechu podczas rozmowy Boga z diabłem, pielgrzymek Paciaciaków czy negocjacji przedmałżeńskich Mieszka I z Dobrawą? Neo-Nówka ruszyła w trasę i już 19 października zawita do Świdnicy.

“Kazik sam w domu” to najnowszy program wrocławskiego kabaretu. Tym razem mistrzowie ciętej riposty zabierają widzów w realistyczny świat codziennych obowiązków domowych gdzie, jak sam tytuł sugeruje, artyści biorą na warsztat świat mężczyzn. Neo-Nówka nie zwalnia tempa i nie obniża lotów. Na scenie wystąpi również Zespół Żarówki.

Kabaret wystąpi w hali lodowiska w Świdnicy 19 października o 20.30. Czas trwania programu to około 120 minut   Cena biletu to: 60 zł, 70 zł, 80 zł i 90 zł (VIP)

Bilety: Biuro Podróży Beata OLIPRA, Rynek 31 lub  na stronie www.biletynakabarety. pl

ROZWIĄZANIE KONKURSU!

Dla naszych czytelników mieliśmy cztery podwójne zaproszenia na występ Kabaretu Neo-Nówka w Świdnicy. Aby zdobyć bilety należało jak najciekawiej umotywować swoją chęć udziału w wydarzeniu. Wasze odpowiedzi wyróżniały się szczerością, pozytywnymi emocjami oraz dobrym humorem. Choć mogliśmy nagrodzić jedynie cztery z nich, za wszystkie bardzo dziękujemy. Nagrody otrzymali: Piotr Kulka, Małgorzata Bratkowska, Agata Sroka i Mateusz Romaniuk.

Gratulujemy i zapraszamy do kolejnych konkursów!