Strona główna Sport Piłka nożna Znamy wyniki II rundy piłkarskiego Pucharu Polski

Znamy wyniki II rundy piłkarskiego Pucharu Polski

0

W walce o Puchar Polski na szczeblu Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Wałbrzychu pozostały 32 zespoły. W drugiej rundzie doszło do kilku niespodzianek, a z rozgrywkami pożegnało się kilka wyżej notowanych zespołów. W trzeciej rundzie do gry przystąpią zespoły z III i IV ligi. 

Wyniki II rundy Pucharu Polski (29 sierpnia – środa):
29. Polonia Stal Świdnica LDJ – Pogoń Pieszyce 1:1 (karne 4:2)
30. KS Walim – Venus Nowice 5:2
31. Górnik Nowe Miasto Wałbrzych – Zdrój Jedlina Zdrój 4:1
32. Herbapol Stanowice – Iskra Witków Śląski 7:3
33. Unia Jaroszów – Granit Roztoka 1:6
34. Zagłębie Wałbrzych – Grom Witków 0:3
35. PUO Wiśniowa – Victoria Świebodzice 1:2
36. Delta Słupice – Karolina Jaworzyna Śląska 1:1 (karne 2:4)
37. LKS Gilów – LKS Bystrzyca Górna 0:3
38. Zieloni Łagiewniki – MKS Szczawno Zdrój 0:2
39. Dabro-Bau Makowice – Ślęża Ciepłowody 2:3
40. Górnik II Wałbrzych – Górnik Boguszów Gorce 5:0
41. Cukrownik Pszenno – Victoria Tuszyn 3:4
42. Polonia Stal Świdnica LDJM – Włókniarz Kudowa Zdrój 2:3
43. Zieloni Mrowiny – Bielawianka II Bielawa 0:1
44. Sparta Ziębice – Pogoń Duszniki Zdrój 3:0 (wo – goście nie dojechali)
45. Odrodzenie Szalejów Dolny – Unia Złoty Stok 4:2
46. Zjednoczeni Ścinawka Średnia – Skałki Stolec 1:3
47. Czarni Sieniawka – Kryształ Stronie Śląskie 3:5
48. Sudety Międzylesie – LKS Bierkowice 4:5
49. Polonia Bystrzyca Kłodzka – Piławianka Piława Górna 1:2
50. Trojan Lądek Zdrój – Zamek Kamieniec Ząbkowicki 1:3

Pary III rundy Pucharu Polski (12 września – środa):
51. Polonia-Stal Świdnica (juniorzy starsi – LDJ) – KS Walim (kl. A)
52. Górnik Nowe Miasto Wałbrzych (kl. A) – Lechia Dzierżoniów (III liga)
53. Herbapol Stanowice (kl. A) – AKS Strzegom (IV liga)
54. Granit Roztoka (kl. O) – Grom Witków (kl. O)
55. Victoria Świebodzice (kl. A) – Dabro-Bau Polonia Stal Świdnica (IV liga)
56. Karolina Jaworzyna Śląska (kl. O) – Nysa Kłodzko (IV liga)
57. MKS Szczawno Zdrój (kl. O) – LKS Bystrzyca Górna (kl. O)
58. Ślęża Ciepłowody (kl. A) – Orzeł Ząbkowice Śląskie (IV liga)
59. Górnik II Wałbrzych (kl. A) – Bielawianka Bielawa (IV liga)
60. Włókniarz Kudowa Zdrój (kl. O) – Victoria Tuszyn (kl. O)
61. Bielawianka II Bielawa (kl. A) – Zjednoczeni Żarów (IV liga)
62. Sparta Ziębice (kl. O) – Unia Bardo (IV liga)
63. Odrodzenie Szalejów Dolny (kl. A) – Skałki Stolec (kl. O)
64. Kryształ Stronie Śląskie (kl. O) – Piast Nowa Ruda (IV liga)
65. LKS Bierkowice (kl. A) – Górnik Wałbrzych (IV liga)
66. Piławianka Piława Górna – Zamek Kamieniec Ząbkowicki