Strona główna Wydarzenia Jak wybrać atrakcyjną spacerówkę dla dziecka?

Jak wybrać atrakcyjną spacerówkę dla dziecka?

0

Rodzice, którzy są na etapie wyboru wózka spacerowego zwracają uwagę na to czy wózek nie tylko jest dostatecznie bezpieczny ale także zwracają uwagę na jego funkcjonalność oraz wygodę. Istotne jest także to, czy wózek jest łatwy w obsłudze, czy wygodnie się go prowadzi. Na rynku dostępne są różnego rodzaju wózki które są nie tylko bardzo praktyczne ale także wygodne dla rodzica i dziecka, a przy tym atrakcyjne.

Wózek powinien być wygodny przede wszystkim dla dziecka, siedzisko plus duża budka, która osłania, powinny sprzyjać komfortowi dziecka. Regulowana rączka wózka najlepiej jakby była teleskopowa, którą można dostosować do każdej osoby.

Polskim, godnym polecenia wózkiem jest wózek Espiro Sonic. To wózek przystosowany do miejskiej dżungli, dla którego nie straszne są wysokie krawężniki czy nierówne chodniki. Posiada on solidne, piankowe i obrotowe koła wsparte dodatkowo amortyzacją, co znacznie sprzyja komfortowej jeździe. Stelaż wózka jest składany przy pomocy nawet jednej ręki, można go odstawić samodzielnie w pionie, dodatkowo wsparty jest blokadą, by złożony wózek się nie otwierał. Wózek posiada podstawowe zabezpieczenia w postaci 5 – punktowych pasów bezpieczeństwa, które są obite miękkim materiałem.

Wózek Sonic przystosowany jest do znoszenia wysokich temperatur, posiada rozwinięty system wentylacji, dzięki okienku wentylacyjnemu, oddychających tkanin oraz tylnego okienka wentylacyjnego. W gorące dni dziecko najbardziej się poci się, dlatego oparcie oraz siedzisko wózka Sonic, posiada oddychający materiał, który zapewnia dziecku komfort w trakcie letnich spacerów.

Okienko górne w budce, zapewnia rodzicowi widoczność dla rodzica, jak i dostęp dziecka do powietrza i światła słonecznego, a tylne okienko z siateczki, zapewnia wspaniały przewiew, którego fragment można w każdej chwili odkryć i zapiąć do budki wózka. Wózek Espiro Sonic posiada dużą, naciąganą budkę, która wyposażona jest w filtry UV 50+. Wózek ten posiada także regulowane oparcie, przy pomocy pasków oraz regulowany podnóżek.

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułFestiwal nieskuteczności w Ząbkowicach Śląskich [FOTO]
Następny artykułMistrzowie parkowania [FOTO]