Strona główna Sport Piłka nożna Co nas czeka na boiskach niższych lig?

Co nas czeka na boiskach niższych lig?

0

W nadchodzący weekend na piłkarskich boiskach zaprezentują się zawodnicy reprezentujący drużyny z wałbrzyskiej okręgówki oraz klas A i B. Poniżej przedstawiamy szczegółowy rozkład jazdy. 

4. kolejka klasy okręgowej:
MKS Szczawno Zdrój – Piławianka Piława Górna 1 września, 17:00
Zdrój Jedlina Zdrój – Grom Witków 1 września, 17:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki – Sparta Ziębice 1 września, 11:00
Pogoń Pieszyce – Górnik Boguszów-Gorce 1 września, 17:00
Skałki Stolec – Victoria Tuszyn 2 września, 17:00
Kryształ Stronie Śląskie – Wenus Nowice 1 września, 17:00
Włókniarz Kudowa Zdrój – Karolina Jaworzyna Śląska 2 września, 17:00
LKS Bystrzyca Górna – Granit Roztoka 1 września, 17:00

 

4. kolejka klasy A – grupa I:
Podgórze Wałbrzych – Orzeł Lubawka 2 września, 17:00
Zagłębie Wałbrzych – Błękitni Słotwina 1 września, 17:00
Unia Bogaczowice – Górnik II Wałbrzych 1 września, 17:00
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych – Herbapol Stanowice 2 września, 17:00
KS Walim – Darbor Bolesławice 2 września, 17:00
Iskra Witków Śląski – Sudety Dziećmorowice 2 września, 17:00
Victoria Świebodzice – Czarni Wałbrzych 1 września, 17:00
Unia Jaroszów – Włókniarz Głuszyca 1 września, 16:00

 

4. kolejka klasy A – grupa II:
Ślęża Ciepłowody – Delta Słupice 2 września, 17:00
Czarni Sieniawka – LKS Gilów 1 września, 16:00
Polonia Ząbkowice Śląskie – Cukrownik/Polonia Pszenno 2 września, 11:00
Klubokawiarnia Roztocznik – Koliber Uciechów 2 września, 17:00
Boxmet Piskorzów – STEP Tąpadła/Wiry 1 września, 17:00
Zieloni Łagiewniki – Bielawianka II Bielawa 2 września, 17:00
Wierzbianka Wierzbna – Unia Złoty Stok 2 września, 12:00
Dabro-Bau Makowice – LKS Wiśniowa 2 września, 17:00

 

2. kolejka klasy B – grupa I:
AKS II Strzegom – MKS II Szczawno Zdrój 2 września, 11:00
Zieloni Mokrzeszów – Nysa Kłaczyna 2 września, 14:00
Zieloni Mrowiny – Płomień Dobromierz 2 września, 16:00
Zryw Łażany – Sokół Kostrza 2 września, 11:00
Grom Panków – Tęcza Bolesławice 2 września, 11:00
Błyskawica Kalno – LKS Piotrowice Świdnickie 2 września, 11:00
Huragan Olszany – LKS Marcinowice 2 września, 11:00

 

2. kolejka klasy B – grupa II:
Dąb Mościsko – Kłos Lutomia 2 września, 11:00
Zryw Gola Świdnicka – Orzeł Witoszów 2 września, 11:00
Sparta Oleszna – Płomień Sokolniki 2 września, 11:00
Sparta Przełom Pastuchów – STEP II Tąpadła/Wiry 2 września, 11:00
Gryf Burkatów – LKS II Bystrzyca Górna 2 września, 11:00
Zgoda Grodziszcze – Sudety Kątki 2 września, 11:00
LKS Dobrocin – pauza