Strona główna Sport Piłka nożna Zagrali o puchar burmistrza

Zagrali o puchar burmistrza

0

Główną nagrodą był puchar burmistrza Żarowa, choć nie same trofeum było najważniejsze. Liczyła się przede wszystkim dobra, wspólna zabawa. Piłkarze z klubów sportowych z terenu gminy Żarów zagrali w turnieju piłkarskim, który odbył się w sobotę, 16 lipca na boisku sportowym w Mrowinach.

Organizatorem turnieju był klub sportowy LZS „Zieloni Mrowiny” oraz Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie. – Zawodnicy tradycyjnie spotkali się dziś w Mrowinach, aby zawalczyć o puchar burmistrza Miasta Żarów. Turniej przebiegał w przyjacielskiej atmosferze, a oprócz sportowych zmagań, podczas festynu w Mrowinach nie brakowało grillowanych kiełbasek, poczęstunku, zimnych napoi i loterii fantowej. Środki finansowe, które udało się uzbierać podczas festynu zostały przekazane na rzecz klubu sportowego LZS „Zieloni Mrowiny”. Serdecznie dziękuję wszystkim zawodnikom i zapraszam za rok, tradycyjnie znów do Mrowin – mówił Roman Konieczny przewodniczący Rady Miejskiej.

Osiągnięcia jak najlepszych wyników życzył wszystkim drużynom także burmistrz Leszek Michalak. – Życzę udanej zabawy i trzymam kciuki za osiągnięte wyniki sportowe – mówił burmistrz Leszek Michalak. Wszystkie drużyny sportowe otrzymały pamiętkowe puchary. Nagrodzono także najlepszego bramkarza, strzelca oraz piłkarza.

/UM Żarów/