Strona główna 0_Slider Tysiące klocków w Galerii Świdnickiej

Tysiące klocków w Galerii Świdnickiej [FOTO]

0

W Galerii Świdnickiej dzieci bawią się tysiącami klocków. To właśnie z nich powstają niesamowite konstrukcje wprost z dziecięcej wyobraźni. Sprawiające mnóstwo frajdy, ale i rozwijające kreatywność „Hocki-Klocki” będą trwały cały tydzień, do 29 lipca.

Zróżnicowana tematyka i mnóstwo scenariuszy pozwalają najmłodszym popuścić wodze fantazji i tworzyć niesamowite konstrukcje wedle własnej wyobraźni.

Na dzieci czeka około 13 tysięcy kloców różnej wielkości i kształtu. Z nich stworzony jest chociażby labirynt, w którym mieszczą się dzieci. Oczywiście najmłodsi mogą go przebudowywać wedle własnej wyobraźni. Mamy też klocki z figurkami zwierząt, piankowe, miniwafle i wiele innych, z których można konturować wspaniałe budowle – tłumaczy prowadząca animacje Aleksandra Miszczyk z Patt Consulting z Łodzi.

Zabawa klockami odbywa się w specjalnie wydzielonej strefie. – Jedną z najbardziej lubianych atrakcji jest wielki klocek. Jest on tak duży, że mieści w sobie aż czwórkę dzieci – opowiada Aleksandra Miszczyk. – Nie ma ograniczenia wieku, by bawić się klockami. Zapraszamy do nas wszystkie dzieci – dodaje.

Oprócz zabawy klockami na najmłodszych czekają także animacje i konkursy z nagrodami. Kreatywne „Hocki-klocki” można odwiedzić każdego dnia aż do niedzieli, 29 lipca w godzinach od 11.00 do 19.00.

/AN/
/Zdjęcia: Dariusz Nowaczyński/

Poprzedni artykułDzikie wysypisko przy Hetmańskiej. Sprawca posprzątał po wizycie strażników
Następny artykułSłupek wjazdowy znów potrącony