Strona główna Wydarzenia Świdnica Podwórkowe zabawy na świdnickim dworcu

Podwórkowe zabawy na świdnickim dworcu

0

Pogoda nie rozpieszcza, a jak wiadomo w czasie deszczu na podwórku bawić się nie da i dzieci się nudzą. W tym roku postanowiliśmy jednak, że nawet w czasie deszczu będzie można spędzić kreatywnie czas z animatorami Lata na podwórku – informuje i zachęca do wspólnej zabawy Fundacja Ładne historie.

Podobnie jak w poprzednim tygodniu, dzięki gościnności Miejskiego Zarządu Nieruchomości, we wtorek, środę i czwartek (17-19 lipca) w godzinach 17:00- 20:00 Fundacja zaprasza na Dworzec PKP Świdnica Miasto. A co w tym tygodniu? Tradycyjnie już zajęcia plastyczne, artystyczne i animacje. Dodatkowo dla chętnych dzieci przez wszystkie dni zabawy z językiem angielskim, a w czwartek warsztaty break dance.

Już dziś, we wtorek, wyruszymy w podróż do wioski indiańskiej, Będziemy tworzyć tipi i indiańskie ozdoby. LATO na podwórku to propozycja dla dzieci od 3 do 12 lat, każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Cały czas można się przyłączyć – przekazać nam materiały, poprowadzić zajęcia, zostać wolontariuszem. Więcej informacji na stronie internetowej http://ladnehistorie.pl/lato-na-podworku/

Tegoroczna edycja Lata na podwórku to  działanie dofinansowane jest ze środków pochodzących z opłat za sprzedaż alkoholu w ramach realizacji zadań Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Narkomanii w Gminie Miasto Świdnica na 2018 rok.

/opr. red./

Poprzedni artykułBestialsko skatował Astę. Do niczego się nie przyznaje
Następny artykułPrawie 380 porcji narkotyków ukrywał w pudełku